Захоплення як вищий рівень професіоналізму

Захоплення як вищий рівень професіоналізму

Сьогодні поговоримо про захоплення та досягнення у світі фотографії й ніхто нам краще про це не розповість як Уляна Ярець. Це людина в якої захоплення  фотографією переросло в професіоналізм.  Вона своїми роботами показала приклад, як потрібно любити свою роботу, щоб вона приносила і дохід і була визнана на міжнародних конкурсах.

Традиційне питання — як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

У фотографію я прийшла 8 років тому, я завжди була творчою людиною. В дитинстві я дуже любила малювати. Після одруження, ми з чоловіком захопилися фотографією, так і почалась моя неймовірна та захоплююча історія в фотографії.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло)

З самого початку я знімаю тільки на техніку Canon, зараз на камеру Canon EOS 5D Mark IV. Яких тільки об’єктивів у мене не було. Зараз в основному моя зйомка проводиться на оптику Canon EF 50mm f/1.2L та  Canon EF 24mm f/1.4L.

Який у Вас основний напрямок у фото і чому Ви його вибрали?

Основний напрямок це весільна фотографія. Мені дуже подобається фотографувати весілля, бачити справжні емоції людей, їхні почуття, засвідчувати їхні історії кохання. Захоплюючі історії, які кожного разу цікаві й щоразу надають мені ще більше натхнення.

Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Найбільше запам’яталася перша закордонна зйомка весілля. Адже тоді дуже хвилювалась — це була Франція місто Антіби, неймовірної краси Лазурний берег та французький шарм весілля, це було незабутньо. Також дуже запам’яталась зйомка в Іспанії в місті Салоу. Там я фотографувала молоду пару на березі моря, а потім ми підійшли до великого каміння, де шалено били хвилі і одна з цих хвиль, просто нас накрила і мій фотоапарат також. Пощастило, що взагалі нас не змило цією хвилею в море.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Сказати конкретних фотографів я не можу, тому що подобаються багато робіт закордонних фотографів, вони мене надихають. Зараз в основному переглядаю портретних фотографів, щоб більше набратися навиків гарно фотографувати портрети.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Розвиватись у фотографії мені допомагає саме власна практика, зйомка закордонних весіль та міжнародні конкурси. В одному з яких я приймала участь та досягла найвищих результатів ISPWP — International Society of Professional Wedding Photographers (одна з найстаріших та найпоширеніших міжнародних організацій) в якій мої фото не одноразово здобували перемогу — Fearless Photographers, Wedding photographer society, Wedding Photography Select & The Select Bride.

Які місця для фотосесії ви би порадили в місті якому проживаєте?

Улюблених місць як таких в мене немає, я стараюсь завжди знаходити нові та цікаві локації для зйомки. Не подобається знімати в одноманітних місцях, тому що вони не дають розвиватись дальше. Багато зйомок  проводжу за кордоном, а там є куди розігнатись.

Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Крім фотографії я мама та дружина, тому захоплюсь своєю сім’єю та подорожами разом з нею.

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

За останні роки я дуже багато весіль фотографувала за кордоном. Захоплюючі враження від таких зйомок. Працювала на весіллях в Іспанії, Франції, Італії, Швеції та Бельгії.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?

Якщо купити навіть найкращу та найдорощу техніку та оптику то в людини, яка не має уміння та творчості — це буде просто камера любителя. Фотографія — це не бізнес, перш за все, для вас це має бути мистецтво. А мистецтво беззупинне, воно біжить та розвивається і треба завжди встигати за ним. Багато вчитись і вдосконалюватись. Робіть людей щасливими, ловіть найкращі емоції та будьте простими, не зазнавайтесь навіть, якщо досягнете хороших результатів!

Сьогодні з нами була творча та яскрава Уляна Ярець

Фотографиня:  Івано-Франківськ, Львів, Чернівці

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес