Юлія Шостак та фотографія у її житті

Юлія Шостак та фотографія у її житті

Сьогодні в нас в гостях чарівна Юлія Шостак. Людина чиї фото вдображають внутрішній світ, такі ж якраві та наповнені радості. Поштовхом для втілення мрії стала бабуся Юлії яка подарувала їй камеру. А вже зараз Юлія талановитий та успішних фотограф. 


Традиційне питання — як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Фотографувати почала в дитинстві, коли бабуся подарувала цифрову фотокамеру. В інституті мої фотознімки зняті ще на ту камеру займали перше місце в фотоконкурсі, потім ще були перемоги,  так все і почалося. В фотографію вже із дзеркальною фотокамерою  прийшла 5 років тому, комерційною фотозйомкою займаюся 3 роки.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло)

Зараз знімаю на кроп  Nikon D7100, маю 3 об’єктиви: найбільше люблю фікс 50 мм, 1.8, для репортажної зйомки в мене Nikon AF-S DХ Nikkor 17-55, 2.8,  Геліоc 50 мм, 2.0, з якого я власне і починала займатися комерційною зйомкою. Найближчим часом планую придбати фулфрейм камеру. Первагу віддаю природному освітленню.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Спеціалізуюся  на сімейний та портретній фотозйомці.  Найбільше люблю знімати дітей, за їх непідробні емоції. Вони такі різні, кожен зі своїм характером! Завжди цікаво зуміти підібрати ключик до маленького серця, зуміти зацікавити та розкрити їх індивідуальність.

Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Так, є! Батьки перед фотозйомкою подарували сину новорічний подарунок, щоб попередити гарну поведінку. Тільки от хлопчик під час сімейної зйомки розплакався, не могли його заспокоїти і причину не пояснював, але потім мама таки випитала! Як виявилося він думав, що проспав прихід Діда Мороза, але мама пояснила, що цей подарунок прийшов поштою і новий рік ще не наступив і особисто Дід Мороз до них ще не приходив! Такі пояснення його влаштували, він заспокоївся і почав роздивлятися, що ж там заздалегідь поштою прислав йому Дід Мороз за гарну поведінку. Власне ця зйомка з такою історією і запам’яталася найбільше.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Стів МакКаррі, Ілля Двояковський, Недялкова Ірина.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Самокритика, самоаналіз, фотомарафони, фотоконкурси. Ми живемо в епоху коли фактично все можна знайти в інтернеті: позування, обробка, робота з моделлю, бекстейджі з різних зйомок. Це дуже допомогає у розвитку!

Які місця для фотосесії ви би порадили в місті якому проживаєте?

Живу в прекрасному мальовничому місті Полтава. Але місцевість для мене ролі не грає, головний об’єкт зйомки для мене людина.

Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Крім фотографії захоплююся образотворчим мистецтвом, графікою, архітектурою (за освітою я архітектор), дизайном.

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

Поки знімаю лише в межах свого міста, так як маю малу дитину.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Я починала з Nikon D3100 та радянського об’єктива Геліоc 50 мм, 2.0. Я не скажу як кажуть багато фотографів, що техніка не грає ролі, техніка відкриває можливості знімати за складних умов і отримувати достойний результат! Камери початкового рівня мають відповідні можливості. Звісно можна отримати гарну картинку на будь яку камеру, але якими зусиллями і скільки часу ви витратите на обробку фото потім, щоб дотягнути його до бажаного рівня! Носіть камеру з собою, багато знімайте, отримуйте задоволення від того чим Ви займаєтесь!

Сьогодні в нас в гостях була Юлія Шостак

Фотографиня:  Полтава

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!