Яку роль відіграють емоції фотографа на весільній фотосесії

Яку роль відіграють емоції фотографа на весільній фотосесії

Сьогодні поговоримо про весільну фотосесію та про те як важливо, коли фотограф вміє відчувати цей день разом з вами. І розповість нам про це Ірина Лепинська, фотографиня яка вміє підтримати, співпереживати та надихати своїми роботами. А також вона дала нам корисні поради про те, яку роль відіграє камера в роботі фотографом. 

Як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

В 2009-му році, побачивши свої весільні світлини, я зрозуміла, що також маю бажання дарувати нареченим весільні фотокартки. Проте фотографією почала займатися лише на початку 2012-го, коли чоловік подарував мені першу фотокамеру.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, об’єктив, світло)

На даний момент я користуюся технікою Canon та Sigma. Фотокамера — Canon mark IV, та об’єктиви 20 mm, 35 mm, 50 mm, 85 mm та 135 mm від Sigma.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

В основному я позиціоную себе, як весільний фотограф. Мені дуже подобається емоційна складова весільного дня, переживання та хвилювання нареченої, палкі почуття нареченого, а також бачити сльози радості батьків.  Проте дуже часто мене запрошують знімати дні народження, а також для проведення сімейних фотосесій. 

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

На даний час є безліч фотографів, за творчістю яких я слідкую, захоплююсь їх стилем, неперевершеною майстерністю та можливістю тонко та чуттєво через фотографію передавати емоції. 

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Я дуже люблю відвідувати майстер-класи різних фотографів, вони дають можливість спілкування з колегами, а також обмінюватися думками та досвідом. Але, на мій погляд, фотограф без критики не може розвиватися далі, тому я завжди прислухаюся до думки колег, з якими підтримую зв’язок, до думки своїх друзів, а також рідних.  Але на першому місті для мене найголовніші міркування мого чоловіка з приводу роботи, він завжди об’єктивно до цього ставиться.

Чи навчались Ви в Фотошколі? (Якщо так то в якій?)

Спочатку, як і багато фотографів, я почала самостійно вивчати основи фотографіі, але пізніше, коли зрозуміла, що наявних знань дуже мало, почала відвідувати майстер-класи колег.  

Які місця для фотосесії ви би порадили в місті якому проживаєте?

Я проживаю в невеликому, затишному, та дуже гарному місті Ізмаїл. Проте мені подобається мандрувати, та є палке бажання поєднувати подорожі з роботою. Місця для фотосессії особисто я підбираю індивідуально під зйомки, тому що немає однієї універсальної локації для проведення фотосессії.

Чи є у Вас мрія? (Якщо так то яка?)

Так, звичайно, мрія є і вона пов’язана з моє роботою. Проте, мрії полюбляють тишу. Тому я залишу це при собі, але й надалі буду робити кроки в напрямку її досягнення. 

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

В мене був досвід зйомки весілля в Софії, та наступного дня ми з молодятами поїхали на зйомку на Рильських озерах, це було дуже захопливо, ми отримали неперевершені емоції та чудові знімки.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Хоч і кажуть, що камера для початку не важлива, не можу з цим погодитися. Особисто я змінила першу камеру через півтора року, та отримала неперевершене задоволення від користування професійною технікою. Якщо є бажання розвиватися, то потрібно докладати зусиль для придбання ліпшого технічного обладнання. Проте, без вивчання технічних характеристик фотоапарата, навіть професійна техніка не привнесе красу у ваші знімки. Тому, розвивайтеся, вивчайте, закохуйтесь у фотографію з кожним разом все палкіше!

Фотографиня: Ірина Лепинська

Місто: Київ, Львів, Миколаїв, Одеса, Херсон

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!