Якщо ви маєте хобі яке вас заряджає стартуєте

Якщо ви маєте хобі яке вас заряджає стартуєте

Сьогодні ми поговоримо про старт у фотографії й ніхто краще нам не розповість про це як Василь Гудима. Людина яка одного разу сидячи в колі друзів, просто сказала, а мені подобається фотографувати. Збіг обставин чи то так друзі Василя надихнули, що вже зовсім незабаром цей хлопець взяв в руки камеру і  розпочав своє навчання, чітко ставлячи собі ціль фотосесії не тільки в Україні. 

Що вас надихнуло стати фотографом?

Впевнений, що мій випадок буде не дуже унікальним. Почалось все ще зі шкільних років. Спочатку це було моїм хобі, я дуже люблю фотографувати. Пригадую, коли у школі планувалась поїздка в інше місто я дуже чекав її, бо я знав, що можна буде взяти з собою фотоапарат і сфотографувати щось нове, захоплююче.

Почав я займатись професійно довго не обдумуючи ну точніше просто швидко наважившись, адже до того я завжди багато фотографував та читав цікаві матеріали, щодо фотографії. Також ще однієї й дуже вагомою мотивацією були подорожі. Я люблю подорожувати, а коли це ще й поєднання двох хобі одночасно, я просто щасливий.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, об’єктив, світло)

Я дуже багато аналізую і багато хто з фотографів, особливо, початківці думають, що якщо я куплю топову техніку то я почну знімати так як топовий фотограф. Але техніка —  це тільки інструмент який допомагає реалізувати твої ідеї й все.  Пофесійно знімаю тільки 6 місяців і для початку вирішив купити Canon 60 D, об’єктиви 17-50 f2/8 та 85 f1/8.

Який напрям у фото на даний момент Ви обрали?

Найбільшу перевагу надаю  весільній та love story фотосесіям . Чому саме ці напрямки, тому що я відчуваю великий заряд енергії та мотивації працюючи з людьми. Саме вони мене надихають не зупинятись на чомусь одному, а завжди розвиватись.

Також дуже люблю love story, адже саме тут можна відзняти гарні фото як до весілля так і після і закордоном.

Чи є у вас фотосесія яка найбільше б запам’яталась?

Через те, що я знімаю не так давно то не можу сказати, що вже така була. Поки що для мене всі цікаві та індивідуальні.

Де ви знаходите мотивацію рухатись дальше?

Орієнтуюсь на топових фотографів, які досягли дуже високих цілей. Стараюсь не дивитись на весільних фотографів, а більше на фешн, street, а також портретних фотографів.

Ви надаєте перевагу постановчій фотосесії чи природній?

Ну більш схильний до постановчої, проте в стилі фешн.

Що вам допомогло та допомагає розвиватись як фотографові?

Я багато практикуюсь. Починав я сам, тому що я чітко знав, що я хочу і мав розписані кроки, що мені потрібно та на чому варто зосередитись. Дуже в цьому допомагає відкриті джерела інтернету, а також різні майстер-класи. Поки що я був на одному, його проводив Ілля Двояковський в місті Львові. Мені дуже сподобалось, я дуже багато, що для себе взяв. Також практика та перегляд різних фільмів без звуку, щоб могти зосередитись на режисерській роботі, світлі та кольорі, також дивлюсь багато якісного матеріалу в плані фото, читаю книги пов’язані з фотографією.

Чи задумувались про те, щоб піти у фотошколу?

Ні, адже я вірю в те, що коли людина знає чого вона хоче в просторах інтернету знайти це зовсім не важко. Головне правильно розкладати цілі та подальші кроки.

Чи є у Вас мрія? (Якщо так то яка?)

Як такої мрії немає є скоріше цілі. Основна моя ціль це активно рухатись все вище й вище. Хочу бути серед фотографів які зараз в Топі. Також хочу почати стабільно знімати весілля як в Україні так і закордоном і вийти на ринок не тільки Європи, а й США.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Щодо техніки то я повторюсь трошки. Якщо ви не впевнені в тому чи справді ви хочете займатись фотографією, фотографуйте. Просто багато фотографуйте і немає різниці на що. Є топові фотографи які знімають весілля на телефон, через те, що камери сучасних моделей спокійно дозволяють це робити. Якщо ви тільки починаєте не обов’язково одразу бігти й купувати топову і дорогу техніку —  це нічого не змінить. Можу навести приклад: Давши людині яка добре вміє готувати, найдорожчу кастрюлю, вона приготує в ній смачнішу їжу?  Звичайно, що ні.

Щодо порад. Я не впевнений, що можу вже їх давати, проте можу дати кілька рекомендацій.

Ставте цілі. Розбивайте їх та плануйте, на мою думку без плану неможливо досягти певних результатів. Переглядайте цілі та ставте вищі.
Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес