Як підготуватися до Фотосесії в стилі Лавсторі?

Як підготуватися до Фотосесії в стилі Лавсторі?

Як Підготуватися до Лавсторі?
Спочатку потрібно зрозуміти, що саме ви хочете: чи це буде прогулянка по набережній, фотозйомка у місті, за певним сценарієм, у парку чи виїзд на природу.

Сюжет Лавсторі може бути будь-яким, залежить від побажань. Сценарій може відображати реальні події минулого /наприклад момент вашого знайомства, зустрічі/, а також сценарій може бути просто придуманим. Збираючись на Лавсторі, про що потрібно подбати і приготувати – сюжет, місце, одяг, аксесуари, настрій. Чим цікавіші будуть ваші ролі – тим динамічніше пройде фотосесія.

На що варто звернути увагу:

 Одяг – може бути довільний, виходячи з концепції фотосесії. Гарно дивиться одяг в однаковій кольоровій палітрі для дівчини і для хлопця. Якщо поєднується декілька кольорів — бажано використовувати не більше 3 кольорів. Для дівчат – краще вибирати легкі плаття, які здатні «розвіватись на вітру») Чим менше на одязі надписів та яскравих малюнків, тим краще. Одяг не повинен відволікати увагу від самих героїв фотозйомки. І звичайно ж, наряд повинен підкреслювати ваші переваги, приховувати недоліки.

 

2. Напередодні фотозйомки не варто пити багато рідини на ніч. Бажано відпочити, і добре виспатись, щоб гарно виглядати на фото.

3. Готуючись до фотосесії, варто пам’ятати про руки та манікюр; дівчатам варто зробити макіяж, зачіску. Не забути про гарний тон обличчя – бб крем) З собою взяти косметичку, в котрій має бути дзеркальце, розчіска, помада, пудра та вологі серветки.

4. Із реквізиту може бути мінімум – чудово взяти з собою або придбати / зробити/ красивий букет, або просто одиничні квіти; можна взяти книгу, інші дрібниці, які створюють настрій.

Весняного Настрою та Гарних знімків!

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес