Володимир Терлецький та його неповторний досвід у фотографії

Володимир Терлецький та його неповторний досвід у фотографії

Щирий, талановитий та неповторний у своїх сфері Володимир Терлецький. Фотограф, який робить свою роботу більше ніж просто добре, вміє працювати з клієнтами та знає чого вони прагнуть. А також відверто ділиться своїм досвідом у фотографії з іншими охочими вчитись.

Як, коли і чому Ви прийшли в фотографію? 

Вперше з фотографією я познайомився ще в дитинстві. У моєму будинку проживав фотограф, який займався цим професійно. Правда бувши дитиною, я і припустити не міг, що колись буду мати справу з фотографією. Вперше зробив знімок, коли отримав підлітком на день народження звичайний плівковий фотоапарат. Після цього це стало уже моїм захопленням, а у 2012 році після покупки своєї першої зеркалки моє хобі почало переходити уже в професію, якою я займаюсь до теперішнього часу.

 На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, об’єктив, світло)

Знімаю на Nikon D610.  З оптики є 3 об’єктиви- 35, 50 та 85 мм. 

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Основний напрямок у мене це портретна фотосесія. Хочеться передати стан душі, емоції та настрій людей. Також проводжу сімейні, дитячі зйомки та фотосесії вагітних.

Що вас надихнуло займатися даним видом зйомки?

Перш за все мені хотілось завжди зберігати у знімках емоції та настрої людей. Зафіксувати на фото певні періоди їхнього життя, щоб зберегти їх назавжди у спогадах.

Як опанували даний вид зйомки?

Даний вид зйомки опановував самостійно, дивлячись на різних інтернет-ресурсах фото та відео матеріали. Також спілкувався з різними фотографами, беручи у них різного виду поради, щодо техніки фотографування та усього знімального процесу.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Виділити когось окремого важко, бо у світі дуже багато талановитих майстрів. Беру натхнення у кожного потрохи, адже у кожному напрямку є свій профі, кожен у своїх фотографіях передає частинку своєї душі.

Що вам допомогло і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Для того щоб ставати кращим потрібно часто знімати, практика і тільки практика. З досвідом приходить  клас. Для розвитку фотографа завжди потрібно виставляти свої роботи на показ для критики. Вона допомагає ставати кращим, щоб в майбутньому не повторювати свої помилки. Я часто спілкуюсь з різними фотографами, ділюсь з ними певними секретами та  методами зйомок, прислухаюсь до їхніх порад.

Чи часто знімаєте у фотостудіях? (Якщо так то назвіть ті які вам найбільше подобаються)

Зйомки проводжу там, де бажає клієнт. У студії знімаю приблизно 60% часу. Все залежить від виду задуманої зйомки. Найбільше подобається фотостудія XXL-studio. У неї великий вибір локацій та професійна техніка на найвищому рівні.

Які місця для фотосесій порадили б у своєму місті?

Усе залежить від виду зйомок. Для індивідуальних та ділових портретів, фотосесії вагітних я б порадив у фотостудіях, для лав-сторі та сімейних фотосесій я б рекомендував зйомки на вулиці та у парках.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Для початку камера не має значення. Потрібно, щоб юний фотограф спочатку зрозумів як правильно керувати світлом та композицією, навчився бачити моменти фотографії, а уже з часом для свого професійного зросту можна придбати камеру кращу. Тому що знімки робить не камера — а фотограф!

Фотограф: Володимир Терлецький

Місто: Київ

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес