Віталій Куцан - людина мистецтва

Віталій Куцан — людина мистецтва

Сьогодні в нас в гостях Віталій Куцан — це людина мистецтва. Він творчо та професійно відноситься до своєї справи та вміло підходить до вибору техніки, адже хто як не він з такою кількістю випробуваної техніки зуміє порадити, що краще обрати. 


Традиційне питання — як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Я любив мистецтво з дитинства, душа так і просила щось створити. Тому я почав малювати, а в 13 років батьки купили собі камеру і я почав знімати для себе. У 2015 році я зміг купити собі хорошу камеру з об’єктивом і з того часу фотографія стала моїм хобі яке приносить мені кошти.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло)

Фотоапарат Canon EOS 6D, об’єктив Canon EF 35mm f/2 IS USM Canon EF 100mm f/2 USM. Було більше, але мене раз пограбували, тому по трошки  відновлюю техніку.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Весільна фотографія, тому що люди до не готуються не один день. А хороша підготовка дає хороші фото. Також мені подобається Street-photo і все що пов’язано з людьми.

Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Можливо остання весільна фотосесія, був великий дощ, ми приїхали на місце зйомки де дощ вже закінчувався, пара була надзвичайно позитивна. З такими людьми приємно співпрацювати і я б з радістю продовжив бути їх сімейним фотографом. 

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Для розвитку допомагає більш детально обдумувати кадр, як його зробити звертаю увагу на локацію спілкуюсь з моделлю. Слухаю поради інших та постійно в пошуках натхнення — це може бути що завгодно, кіно, картина, фото, природа за вікном, погодні явища (дощ, сніг, туман).

Чи часто ви знімаєте в фотостудіях? (Якщо так то в яких вже знімали?)

Не часто знімаю в студіях, проте знімав в студії ШООМ, та Жовтий кролик.

Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Класичними авто  50- 78 років.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Камера залежить від фінансів як по мені тут головніше хороший об’єктив з хорошою світлосилою F/1.4  і ще головне як ти зробиш фото і які емоції вона буде викликати у людей. Колір обробки дуже важливий.

Сьогодні з нами був Віталій Куцан

Фотограф: Андрушівка, Бориспіль, Бровари, Івано-Франківськ, Київ

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!