Весільна фотосесія чи чоловіча це справа

Весільна фотосесія чи чоловіча це справа

Сьогодні поговоримо про весільну фотосесію та чи важливу роль відіграє стать фотографа. Готуючись до весілля пари завзято шукають фотографа який підійшов би їм. Вони переглядають багато робіт, спілкуються з друзями та читають відгуки. В першу чергу ми вважаємо, молодятам важливо знайти спільну мову та порозуміння з фотографом, після чого робити свій вибір. В даній статті висвітлимо інформацію про 3-х чоловіків фотографів та про те що для них значить весільна фотозйомка? 

Вадим Лазарук

Місто: Житомир, Київ, Львів, Одеса, Харків

Я вважаю, що весільна фотосесія це той момент, коли пара може побути віч-на-віч, виражати свої почуття, емоції та переживання — це ті митті, які вони більше ніколи в житті не відчують двічі! Тому дуже важливо вміти вести зйомку в репортажному стилі, бо весілля це свято, дія яка відбувається і її не слід порушувати й втручатися. Я вважаю, що під час самої фотосесії потрібно менше робити постановчих знімків. А під час прогулянки дати можливість молодятам розслабитися і в той момент зловити їх справжніми! Але і без основних портретів також не можна обійтися бо це класика. І кожна пара хоче мати таке портретне фото. Тому весільна зйомка це мікс стилів і потрібно бути професіоналом в кожному з напрямків!

  • Весільна фотосесія 10,000 грн. — 20,000 грн.

Більше інформації про фотографа в інтерв’ю: Когда важно любить то что ты делаешь

Ігор Цимбалістий

Місто:  Івано-Франківськ, Київ, Львів, Одеса, Тернопіль

Весілля — одна з найяскравіших та урочистих подій в житті кожної людини. Весілля — це найбільш чуттєвий і приємний спогад. Тому я стараюся зберегти у фотографіях найщасливіші моменти свята, передати емоції, почуття, атмосферу. Щоб через декілька років молодята, переглядаючи фотографії, згадали кожну хвилину свого весілля.

  • Весільна фотосесія 6,000 грн. — 13,000 грн.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі.

Антон Богдан

Місто: Дніпродзержинськ, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Кривий Ріг

Поки що єдине, що можу сказати про фото / відеозйомку весілля, що це велика відповідальність, високий темп зйомки, та втома. Романтика і творчість звичайно присутні, але коли займаєшся комерційною зйомкою, це йде на другий план. Може з досвідом буде все легко і просто ..

  • Весільна фотосесія 2,000 грн. — 7,000 грн.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі.

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!