Творчість яка захоплює

Творчість яка захоплює

Любов Карташова фотографиня яка з безмежною любов’ю ставиться до своєї роботи. Вона щиро та захопливо розповідає своїми роботами про те що таке щастя, любов та гармонія. Любов активна, щира та позитивна людина яка з великим задоволенням збереже ваші спогади. 

Як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

В моїх жилах з народження тече творча кров, мій батько художник. От і моя стежка звернула у творчий бік. У 2011 році, коли мені подарували професійний фотоапарат Canon, я вже бачила себе фотографом, хоч ще задовго почала фотографувати на «мельничках» та старих вітчизняних фотокамерах.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його обрали?

З основним напрямком я ще досі не визначилась. Я пробую щось нове, удосконалюю старе та постійно вчуся. Я люблю щирі емоції дітей, закохані погляди молодят та просто гарні портрети.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Я захоплююсь багатьма фотографами…..

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Я просте це люблю! Я люблю творчість. Я завжди розвиваюсь в цьому напрямку не зважаючи ні на що. Критика, поради — це суб’єктивна думка кожного, а в кожного своя думка і точка зору та сприйняття. В кожного свої вподобання.

Чи навчались Ви в Фотошколі? (Якщо так то в якій?)

Я маю вищу освіту за фахом інженер-програміст. Найбільше я захоплювалась комп’ютерною графікою — з цього все і почалось. Надалі я самостійно вивчала фотомистецтво, відвідувала різні курси. Проте у 2019 році я вирішила здобути освіту в цьому напрямку і вступила до New York Institute of Photography. В цьому році я закінчила навчання та отримала диплом.

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

Відносно часто, проте вже знімала у Венеції (Італія), Будапешті (Угорщина), Празі (Чехія), Гальштаті (Австрія), на оз. Браєс (Італія), Жешів (Польща), Пула (Хорватія).

Що вам допомагає розуміти, що ви обрали правильний шлях в житті?

Повторюю – я це люблю! І кожному бажаю працювати на роботі до якої лежить серце.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Зараз багато є хороших камер. Початківцю рекомендую вчитися і частіше практикувати свої вміння.

Фотографиня: Любов Карташова

Місто:  Долина, Івано-Франківськ, Калуш, Львів

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!