Топ 5 фотографів по відгуках, оцінках і Facebook лайках за листопад

Топ 5 фотографів по відгуках, оцінках і Facebook лайках за листопад

Топ 1 Максим Подопригора

Проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає понад 5 років, середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Максим є дуже активним та відкритим до співпраці.

Щоб дізнатись більше цікавого про фотографа, заходьте в його профіль.

Топ 2 Віктор Олейников

Проживає в місті  Сєвєродонецьк та працює поблизу в місті Старобільськ. Професійний досвід фотограф складає понад 3 роки, а середня ціна на його послуги 4 500 гривень. Фотограф працює в напрямку весільної фотосесії. Вікторові подобається дана категорія, через те що в ній можна відобразити  справжні емоції. 

Щоб замовити послуги Віктор Олейникова заходьте в його профіль на сайті Phototo.com.ua

Топ 3 Андрей Москаленко

Проживає в місті Дніпро та фотографує в містах таких як Київ та Харків. Це людина яка має понад 17 років професійного досвіду і це все не просто так, адже сама цікавість та любов у Андрія проснулись ще задовго до того як він почав займатись цим професійно. Фотограф займається весільною фотозйомкою, фото дитячих свят та портретною зйомкою для альбомів. Середня ціна на послуги фотографа складає 2 650 гривень.

Більше цікавої та корисної інформації про автора ви можете побачити в інтерв’ю: В жодному найдорожчому фотоапараті немає кнопки «Шедевр»

Топ 4 Roman Makhetskyi

Проживає в місті Києві, а також фотографує в Одесі. Фотограф вважає себе досить молодим фотографом, його професійний досвід у фотографії складає 5 років. А середня ціна на послуги 3 700 гривень. Роман фотографує в стилі репортажної фотосесії, весільної, портретної та фотосесія випускних.

Щоб більше дізнатись про роботи фотографа заходьте в його профіль.

Топ 5 Христина Демків

Проживає в місті Львів, у фотографії Христина нещодавно, а саме 2 роки. Фотографиня працює в такому напрямку як love story, весільна та сімейна зйомка. Також ви можете придбати подарунковий сертифікат на послуги Христини та подаруваого його комусь з близьких. 

Замовити послуги фотографині можна в її профілі. 

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес