Топ 5 фотографів по переглядам за вересень 2019 року

Топ 5 фотографів по переглядам за вересень 2019 року

Топ 1 Андрей Паршин

Проживає в місті Донецьк, а також знімає в містах поблизу таких як Велика Новосілка, Волноваха та Курахове. В профілі Андрія ви знайдете такі категорії як: love story, зйомка свят, весільна фотосесія, сімейна фотосесія, а також зйомка на TFP / TFCD умовах. Середня ціна фотографа складає 2 050 гривень, а професійних досвідів понад 5 років. Андрій є дуже відкритим, приязним та готовим до співпраці. Щоб замовити послуги Андрія та ознайомитись з його роботами переходить на його профіль.

Топ 2 Христина Пронько

Проживає та працює в місті Львів. Професійний досвід фотографині складає понад 3 роки, середня ціна на послуги 750 гривень. Христина обожнює проводити фотосесії через те, що дуже любить живі емоції, вона працює з дітками, парами та сімейними парами. Щоб замовити послуги фотографині та ознайомитись з її роботами переходить у її профіль.

Топ 3 Сергей Паршуков

Проживає в місті Кривий Ріг, а також знімає в місті Дніпро (Дніпропетровськ). Сергій є початківцем у сфері фотографії, починав він свій шлях з фотоапарата на телефоні та вже з часом зрозумів, що прагне більшого, той й купив професійну камеру. Фотограф рекомендую спробувати з найменшого й дати собі час, щоб зрозуміти. чи це й справді твоє, проте рекомендую ризикувати та пробувати. Сергій працює в напрямках таких як портретна зйомка та love story, адже він тільки в пошуці свого напрямку. Щоб замовити послуги Сергія та ознайомитись з його роботами переходить на його профіль.

Топ 4 Альберт Лесной

Проживає та фотографує в місті Харків. В профілі автора ви зможете побачити напрямки в яких він фотографує і це портретна фотографія, art фотографія, студійна фотосесія, фото в стилі НЮ, а також зйомка на TFP / TFCD умовах. Також фотограф займається навчанням у фотографії. Середня ціна на його послуги складає 550 гривень. Альберт розпочав своє кар’єру фотографом відносно нещодавно, проте вже сьогодні ви можете познайомитись з багатьма його роботами в які неодмінно закохаєтесь. Замовити послуги Альберта та ознайомитись з його роботами можна в його профілі.

Топ 5 Таня Данильчук

Проживає та працює в місті Дніпро (Дніпропетровськ). У сфері фотографії Тетяна поки що новачок оскільки працює понад 1 рік, середня ціна на її послуги складає 1 100 гривень. Фотографиня дуже талановита та різностороння, в її профілі ви знайдете такі напрямки у фотографії як love story, весільна фотосесія, сімейна та студійна фотосесії. Фотографиня впевнена, що краще зберігати моменти, а не речі. Замовити послуги фотографині можна в її профілі.

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!