Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за

Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за

Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за тиждень

Топ 1 займає @kaplinskiy

Евгений Каплинский проживає в місті Київ, а також фотографує в містах поблизу таких як Вишневе та Вишгород. Фотограф має вже більше 8 років професійного досвіду. Індивідуальність фотографа можна помітити в його роботах, адже в нього категорії пов’язані з відкриттям власне жіночої краси, ніжності та сексуальності. А також у профілі фотографа ви знайдете такі категорії як фотосесія вагітних, fashion і фото в стилі НЮ, звичайні фотосесії, а також TFP / TFCD зйомки. Середня ціна на послуги даного фотографа складає 3 750 гривень.

Вже незабаром ви зможете прочитати більше цікавої інформації про автора в інтерв’ю, яке вийде 27 травня.

Топ 2 @foto.kiev

Наталья Васильева проживає в місті Київ та фотографує в місті поблизу Львів. Фотографиня займається фотографією вже більш як 5 років. Особливістю Наталіє є її роботи, адже в даних категорії які обрала автор, а це фотосесія вагітних, фотозйомка новонароджених, сімейна фотосесія — потрібно бути дуже ніжною, обережною та терпеливою. Також фотографиня робить Фотокнига та знімає на TFP / TFCD умовах. Середня ціна на послуги Наталіє складає 4 500 гривень.

Щоб більше дізнатись про ціни та роботи Наталії заходьте в її профіль.

Топ 3 @kolos_photography

Олег Колос проживає у Львівській області, проте  якщо є замовлення з інших регіонів, то він виїжджає туди. Олег має 10 років професійного досвіду, а його середня ціна на послуги складає 10 000 гривень. Особливістю даного автора є те, що він не боїться ризикувати, він віднайшов своє Я сьогодні радує нас своїми роботами. Основним напрямом фотографа є весільна зйомка, тому якщо шукаєте фотографа пишіть та телефонуйте, він з радістю відповість вам!

Щоб дізнатись більше про фотографа відкривайте інтерв’ю з ним:  Якщо фотограф має смак, то це вже 50 % успіху

Топ 4 @misha.vakolyuk

Misha Vakolyuk проживає та працює в місті Київ. Фотограф захоплюється категорією Портрети і з його робіт можна побачити, що це йому дуже добре виходить. Михайло у фотографії вже понад 5 років і середня ціна на його послуги складає 3 800 гривень. Також автора проводить фотосесії на TFP / TFCD умовах. Щоб більше дізнатись про ціни та роботи фотографа, заходьте в його профіль.

Топ 5 @korchaginafoto

Алёна Корчагина проживає в місті Кривий Ріг , а також виїжджає на фотосесії в місто Київ та Одеса.  Олена вже має понад 8 років професійного досвіду, а середня ціна на її послуги складає 10 500 гривень. Вона творча та впевнена в собі, тому не обмежується одним видом зйомки. В її профілі можна побачити такі категорії як: love story, весільна фотосесія та відеогра.

Щоб замовити послуги фотографині заходьте на її профіль та звертайтесь напряму до неї.

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!