Terms

Договір співпраці та політика конфіденційності

Ця угода укладається між phototo.com.ua (далі по тексту — адміністрація сайту) — компанією, що надає доступ і послуги сайту phototo.com.ua (далі по тексту — сайту), і приватною особою — відвідують сторінки сайту або використовують хоча б одним із сервісів, що надаються в рамках сайту (далі по тексту — відвідувачем сайту). Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту, наданої адміністрацією сайту майданчики для отримання, розміщення інформації та спілкування.

З будь з будь-яких питань роботи сайту, оплат, повернення коштів пишіть нам тут.

1. Відвідувач сайту

1.1. Відвідувачем сайту є будь-яка приватна особа, яке заходило і подивились хоча б одну сторінку сайту без попередньої реєстрації та авторизації на сайті або форумі.

1.2. Відвідувач, що реєструється і авторизуватися з використанням унікальних індивідуальних даних, стає користувачем сайту.

1.3. Користувач має доступ до розширених можливостей, що надаються в рамках сайту.

1.4. Користуючись сайтом, користувач висловлює свою згоду з Угодою.

1.5. Відвідувач не має права користуватися послугами сайту і не може прийняти умови Угоди, якщо він не досяг встановленого законодавством віку для укладення подібних угод; або не виконав інших умов для укладення подібних угод, передбачених законодавством.

2. Використання матеріалів сайту

2.1. Використовувати інтерактивні ресурси сайту, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування можуть тільки зареєстровані відвідувачі — користувачі сайту.

2.2. Користувач має право:

2.2.1. Розміщувати повідомлення;

2.2.2. Коментувати записи;

2.2.3. Використовувати ресурси сайту іншим способом, що не суперечить основам його діяльності.

2.3. Авторські права на матеріали сайту, ресурси і сервіси, якщо не вказано інше, належать адміністрації сайту.

2.4. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації заборонено.

2.5. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників.

3. Правила коментування та написання відгуків

3.1. При написанні відгуків і коментарів користувач повинен дотримуватися встановлених правил і обмежень.

3.2. Незнання правил, в тому числі і обмежень на розміщення інформації та використання ресурсів сайту, не звільняє користувача (в тому числі і користувача) сайту від їх виконання, а в разі їх порушення — від відповідальності відповідно до умов цієї Угоди і законодавства України.

3.3. На сайті заборонено:

3.3.1. Використання коментарів не за призначенням (наприклад, для оголошень купівлі-продажу або для завдання питань іншим користувачам);

3.3.2. Образлива поведінка по відношенню до інших відвідувачів, а також представникам адміністрації сайту;

3.3.3. Розміщення нецензурних висловів;

3.3.4. Публікація повідомлень з метою провокування роздратованою реакції інших учасників ресурсу (троллінг);

3.3.5. Розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень або оголошень;

3.3.6. Розміщення матеріалів, що містять образливі вирази, ознаки дискримінації за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю;

3.3.7. Несанкціоноване розміщення користувачем матеріалів, авторські права на які належать третім особам;

3.3.8. Пропаганда комп’ютерного та аудіо / відеопіратства в будь-якій формі, публікація посилань на файли і / або сайти, безпосередньо порушують або сприяють порушенню авторських прав третіх осіб (торрент-трекери, файлообмінники, варез-сайти);

3.3.9. Створення облікових записів, в яких ім’я користувача імітує службові імена (Адміністратор, Модератор і т.д.), або подібно імені вже зареєстрованого користувача;

3.3.10. Публікація закликів до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади; до зміни державного кордону України; до погромів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд; до агресії або до розв’язування воєнного конфлікту; інші дії і публікація будь-яких повідомлень, заборонених законодавством України;

3.3.11. Розміщення повідомлень (відгуків, коментарів), які повторюють повністю, частково або за змістом і змістом попередні повідомлення (відгуки, коментарі), в тому числі і віддалені адміністрацією сайту на підставі цієї Угоди.

3.4. На сайті не вітається розміщення повідомлень, позбавлених інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.

4. Відповідальність за розміщення матеріалів

4.1. В рамках сайту користувачам надається площадка для спілкування (відгуки, блог, форуми, система коментування тощо). Висловити свою думку з тематики сайту може будь-який користувач.

4.2. Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної у загальнодоступних розділах сайту (відгуках, форумі, коментарі) несе виключно її автор.

4.3. Загальнодоступні розділи сайту можуть піддаватися постмодерації — перевірці модератором (уповноваженим представником Адміністрації сайту) після розміщення повідомлень.

4.4. Відвідувач, який вважає інформацію на сайті такої, що прямо порушує чиї-небудь інтереси, і користувач, який розмістив інформацію, можуть зв’язатися з Адміністрацією сайту для усунення розбіжностей, викликаних розміщеною на сайті інформацією. Такі відвідувачі і / або користувачі попередньо зобов’язані самостійно, шляхом спілкування в рамках сайту спробувати вирішити спірні на їх погляд питання, прийнявши для цього розумні заходи.

4.5. Адміністрація сайту має право в будь-який час припинити дію Угоди з користувачем, в тому числі, якщо користувач порушив будь-яке положення Угоди або вчинили дії, які явно вказують, що користувач не має наміру або не може дотримуватися положень Угоди.

4.6. Модератор, при порушенні користувачем умов цього положення, може видалити розміщену інформацію, відгук, коментар; заблокувати аккаунт; заборонити доступ користувача до сайту або виключити доступ до частини можливостей сайту по IP-адресою.

4.7. Чітко аргументоване оскарження дій модераторів можливо шляхом спілкування з Адміністрацією сайту.

5. Угода про конфіденційність

5.1. Порядок збору, використання і розголошення інформації, яка може розглядатися як конфіденційна, здійснюється на підставі Угоди про конфіденційність.

5.2 Відвідуючи сторінки сайту, відвідувач автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність в частині використання персоніфікованої і неперсоніфікованої конфіденційної інформації відповідно.

5.3. Збір, зберігання, використання, обробка та розголошення інформації, отриманої адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (відвідувачем або користувачем) її сайтів та / або заповнення реєстраційних форм, в тому числі і персональні дані користувачів, здійснюється адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа (відвідувач або користувач) усвідомлює і дає згоду на збір і обробку своїх персональних даних адміністрацією сайту в рамках і з метою, передбаченою умовами Угоди. зобов’язується повідомляти адміністрацію сайту в письмовій формі про зміни його персональних даних.

6. Обробка і зберігання ваших персональних даних

6.1. Ми гарантуємо конфіденційність персональних даних і застосовуємо організаційні і технічні заходи для захисту персональних даних. У певних випадках адміністрація сайту взаємодіє зі своїми партнерами по обробці персональних даних і передає їм ці дані. У таких випадках ми забезпечуємо, щоб було вжито належних заходів щодо захисту таких даних. Це означає, що ми не передаємо будь-які дані партнерам, чиї правила зберігання даних здаються нам сумнівними, або якщо нам відомо, що такі правила істотно відрізняються від умов, передбачених цією Угодою.

6.2. Ми можемо зберігати персональні дані двох видів:

6.2.1. Ідентифікаційні дані, включаючи ім’я, прізвище та IP-адреса;

6.2.2. Контактні дані, включаючи email користувача.

6.3. Ми обробляємо персональні дані з кількох причин:

6.3.1. Щоб відвідувачі сайту мали можливість залишати коментарі, використовуючи нашу площадку (якщо у них є таке бажання).

6.3.2. Щоб забезпечити функціонування сервісів (наприклад, показувати актуальні оголошення).

6.3.3. Щоб у нас була можливість збирати статистику. Статистика потрібна нам з двох причин: щоб бачити, чи доступні наші сервіси відвідувачам сайту, а також, щоб розуміти, яким чином відвідувачі сайту використовують наші сервіси, тим самим, роблячи сервіси зручнішими для відвідувачів на основі отриманих спостережень.

6.4. Термін зберігання даних

6.4.1. Персональні дані зберігаються необмежено, або до моменту видалення свого профілю відвідувачем.

6.4.2. Персональні дані, які зберігаються у нас, не використовуються для персоналізації чого-небудь де-небудь (юридичною мовою це означає, що ми не створюємо ніяких автоматизованих рішень і не створюємо ніяких профілів на основі цих даних).

6.5. Ви маєте право на:

6.5.1. Можливість змінювати свої персональні дані, якщо вони недостатньо повні і / або неправильні.

6.5.2. Запит на видалення Ваших персональних даних.

6.5.3. Якщо Ви вважаєте, що Ваші права та інтереси були порушені, Ви можете пред’явити претензію. Ми зробимо все можливе, щоб виправити ситуацію. Для цієї мети, будь ласка, надішліть нам email на пошту: [email protected]

7. Кукі-файли

7.1. Щоб зробити відвідування Вами сайту зручнішим, відстежувати відвідування сайту і покращувати сервіс, ми збираємо невелику частину інформації, відправленої з Вашого браузера, так звані файли cookie. За бажанням Ви можете не надсилати куки-файлів (будь ласка, зверніться до налаштувань Вашого браузера, щоб дізнатися, як це зробити). Однак, будь ласка, візьміть до уваги, що відключення функції відправки файлів cookie може обмежити Ваші можливості використання сайту.

8. Прикінцеві положення

8.1. Заповнюючи форму реєстрації на сайті, відвідувач автоматично приймає умови цієї Угоди.

8.2. Відвідувач приймає умови Угоди в разі фактичного використання сайту. У цьому випадку користувач розуміє і погоджується з тим, що адміністрація сайту буде розцінювати факт використання користувачем сайту, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

8.3. Діяльність адміністрації сайту проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки і офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

8.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Відвідувачами, Користувачами або третіми сторонами, а також за упущену вигоду в результаті діяльності phototo.com.ua.

8.5. Користувач погоджується, що він несе одноосібну відповідальність (і що адміністрація сайту не несе відповідальності перед користувачем або будь-якими третіми особами) за будь-яке порушення користувачем своїх зобов’язань, встановлених цією Угодою, а також за всі наслідки таких порушень (включаючи будь-які збитки чи шкоду, які може понести адміністрація сайту).

8.6. Умови цієї Угоди можуть бути змінені адміністрацією сайту в односторонньому порядку.

9. Предмет договору

9.1. Продавець зобов’язується надати Покупцю послугу з платного розміщення інформації на Інтернет-порталі https://phototo.com.ua, а Покупець зобов’язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює замовлення послуги із розміщення на порталі, в тому числі:

  • добровільний вибір Покупцем плану розміщення на сайті;
  • самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-порталі;
  • оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-порталі;
  • обробка замовлення на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

  1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який план розміщення на порталі, представлений на сайті phototo.com.ua.
  2. Покупець може вибрати один план до оплати (або безкоштову версію розміщення на сайті)
  3. Після вибору плану розміщення перейти на сервіс оплат Liqpay і підтвердити щомісячну підписку на оплату послуг

10. Порядок оплати послуг та повернення коштів

10.1. Оплата здійснюється на сайті, через платіжну систему в гривнях за послуги із розміщення інформації на порталі phototo.com.ua.

10.2. Прі не надходження коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати акаунт користувача.

Права та обов’язки сторін:

Продавець має право:

— в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

Покупець зобов’язаний:

— своєчасно оплатити та отримати послуги на умовах цього договору.

Покупець має право:

— вимагати від Продавця повернення коштів за минулий місяць у випадку незадоволення якістю послуг порталу

— оформити замовлення в Інтернеті на сайті phototo.com.ua

— вимагати від Продавця виконання умов цього Договору

Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!