Справа всього життя чи міф

Справа всього життя чи міф

Сьогодні поговоримо про те як фотографія вплинула на життя фотографині Анастасія Антоненко.  Кожен з нас мріє про справу свого життя, а от Анастасія з надією, що знайшла її активно працює над її вдосконаленням. А також ділиться корисними порадами про те як покращувати свої вміння у сфері фотографії. 

Як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

У фотографію я прийшла у підлітковому віці. У школі я захоплювалась цифровою фотографією, мені подобалось фотографувати друзів, знайомих та рідних. Вже з часом я перейшла на плівкову фотографію.

Що вас надихнуло займатись фотографією професійно?

Скоріш за все це те, що це постійно було зі мною. Я хотіла знімати людей більше й більше, мене мотивували роботи які виходили та вдячність людей, яких я фотографувала.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, об’єктив, світло)

Зараз я знімаю на Nikkormat це пльоночна камера і ще я періодично міняю на другі нові камери. Оптика Nikkor 50 mm і Nikkor 28 mm від Nikkormat.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його обрали?

Основним напрямком є портретна фотосесія. Проте за останніх півтори року я займаюсь вечірньою зйомкою і також архітектурною.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

В межах інтернету мене надихають роботи однієї російської фотографині її звати Поліна Вашингтон.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Мені дуже допомагає підтримка моїх близьких та друзів. Зимою, коли є час трішки відпочити та відновитись надихаюсь фільмами та музикою. Там я знаходжу креативні ідеї для своїх майбутніх фотосесій. Також бувають моменти коли обираю декілька найвдаліших фотографій й зберігаю їх собі на пам’ять, щоб через декілька років переглянути та поринути в ту атмосферу та побачити різницю в досвіді.

Як відноситесь до критики? Чи часто чуєте її у свій адрес?

Так звісно критика буває, люди різні й кожен по-різному може дивитися на ту чи іншу роботу. Я люблю критику й сприймає її як шлях до розвитку. Вона заставляє мене рухатись дальше і працювати над своїми помилками.

Чи навчались Ви в Фотошколі? (Якщо так то в якій?)

Так, навчалась — це було у 2015 році, я проходила курси фотографії у Київській Школі Фотографії. Я пішла на Базовий курс і залишилась задоволена бо отримали те що мені на той момент було необхідним.

На даний момент можу сказати, що всю іншу інформацію яка мені потрібна черпаю з інтернет-джерел її є вдосталь.

Чи працювали ви у фотостудії? (Якщо так то назвіть 3 основні?)

Так, моє ставлення до фотостудій є дуже позитивним. Особливо тоді коли немає можливості працювати з природним світлом, фотостудія дуже виручає. Також вважаю, що у фотостудії набагато надійніше працювати ніж на вулиці.

Мої 3 основні студії в яких мені подобається працювати — це Pandora. Вона має великий асортимент кімнат — це дуже зручно як для фотографа і клієнта. Також подобаються студії  Colors та F11.

Чи є у Вас мрія? (Якщо так то яка?)

Напевно про те щоб я ніколи не перестала займатись цією справою і весь час розвивалась. І щоб в мене те бажання яке є зараз, ніколи не пройшло у фотографії.

Чи проводили уже зйомку за кордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

Знімала тільки чисто в туристичних умовах на плівку архітектурні споруди.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

На мою думку, спочатку можна взяти будь-яку камеру, тому що тут головне навчитись користуватись нею. В камері головне вміти виставити правильні налаштування. Це може бути звичайна мильниця або ж і більш професійна камера. Бажано, щоб там були мануальні налаштування оскільки потрібно пам’ятати, що вивчення камери також забирає свій час. Тому якщо камера чучуть дешевша з нею навіть цікавіше працювати.

Я вважаю, самою головною породою є те що постійно треба фотографувати. Не важливо на що не важливо як, важливо кожного разу мати із собою камеру і хотя би кожного дня робити пару фотографій, щоб постійно розвиватись і працювати над собою.

Фотографиня: Anastasiya Antonenko

Місто: Київ

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес