Що таке лав сторі (Love Story)

Що таке лав сторі (Love Story)

Фотозйомка Лав Сторі (Love Story)

Якщо ви хоч раз шукали фотографа для себе чи на весілля, ви напевно зустрічали пропозиції по зйомках Love Story.
Що ж це за тип фотосесії? Давайте розберемося! У цій статті я розповім вам про зйомку Love Story. 

  • Що таке лав сторі? 

Лав Сторі (Love Story) — це зйомка закоханої пари, як правило, відображає романтичну зустріч і прогулянку молодих (від англійського Love Story — Історія кохання). 
Фотосесія Love Story,  це тип зйомки, який у свою чергу може бути виконаний в різних жанрах.
Кінцевий результат Love Story, в моєму розумінні, і виконанні — це відеоряд з фотографій, під музику, який має сюжетну лінію.

Найчастіше лав сторі знімають весільні фотографи, в якості додаткової послуги для весілля. З цієї причини така зйомка стала асоціюватися з весіллям, хоча це не зовсім вірно. 
У зйомці Love Story, перед весіллям, є маса плюсів. Найголовніше, це під час такої фотосесії пара знайомиться з фотографом у робочих умовах. Це допомагає і парі, і мені, як фотографові, більше зрозуміти один одного. Це, в свою чергу, дуже полегшує роботу в день весілля, коли час зйомки обмежений і потрібно працювати на «максимальних обертах». 

  • Де знімають Love Story? 

Зазвичай, зйомка Love Story проводиться в парку, в місті або в інтер’єрі. Наш Львів, сам по собі є чудовим місцем, де не тільки можна зняти Love Story, але і справді відчути його.
В якості інтер’єру, мені подобається знімати у Львівських кав’ярнях. Що до природи, то маємо багато варіантів: від парку Костюшка, до Замків, біля Львова.  
Коли гарна погода, то варто використати можливість, і познімати навулиці!
У якійсь мірі погана погода може зіграти на руку як фотографу, так і парі. Фотографії будуть цікаві і незвичайні, і мало хто зможе похвалитися такою оригінальною фотосесією. 

  • Як проходить зйомка?

На цьому етапі багато чого залежить від пари і її настрою.
Але, Love Story у моєму розумінні — це не просто фотографії для обкладинки, де закохані позують на красивому фоні. Love Story, перш за все — це історія, яка у фотографіях розказує про людей. Має сюжетну лінію. І після перегляду, залишається враження, що знаєш героїв Лав сторі, відчуваєш їхнє кохання, розумієш що вони разом — не випадково!
Для того, щоб зняти Love Story, я особисто спілкуюсь з парою, щоб, чим побільше дізнатися про них. Я ставлю багато запитань, і ми разом придумуємо сюжет зйомки.
Буває й так, що зйомка проходитьбез попередньої підготовка, а по фактичних подіях. Це наприклад, коли пара приїхала у Львів, і захотіла зняти фотосесію. Тоді ми разом працюємо і вкінці виходить моє Love Story. Пара може і не здогадуватись про те, що я протягую через фотосесію якийсь сюжет.

Ось, наприклад, у попередньому відео, пара приїхала у Львів на романтичні вихідні. Вони давно одружені, але їхні друзі з Києва приготували їм сюрприз. Попросили мене зняти їм Love Story, але щоб вони не зовсім знали про кінцевий результат фотосесії.
Ми зустрілись, прогулялись містом, посиділи у кафе, при цьому пофотографувались. Через тиждень, друзі цієї пари прийшли до них у гості, вже у Києві, і подарували готове Love Story.  Ось цитата: » Вчера показывали им Ваше видео — они просто в ВОСТОРГЕ!!!!))) Дуже вам дякую)»

  • Як підготуватися до зйомки лав сторі? 

Кожен знає свої сильні і слабкі сторони, виходячи з цього постарайтеся напередодні зробити так, щоб виглядати на фотозйомці максимально вільно і природно. А з приводу Мейкап — я раджу наносити мінімальний мейк.

Пам’ятайте, Love Story, у моєму розумінні, це історія про Вас. Тому будьте собою, і все вийде!

І найголовніше — не треба хвилюватися, фотосесія повинна приносити задоволення, а фотограф вам завжди допоможе і підкаже, як і що зробити для кращого результату.

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес