Ранок Нареченої

Ранок Нареченої

Ранок Нареченої

 Весілля це довгоочікувана подія в житті кожної дівчини. Ще в дитинстві ми собі малюємо ці красиві картинки і мріємо про те, щоб одного разу прокинутись Нареченою.

 Ранок Нареченої буває тільки раз в житті, тому його потрібно провести із правильним настроєм, без зайвих переживань. Це ваш час, коли ви повинні побути собою, усвідомити прекрасне того моменту, котрий от-от настане. Для того, щоб все пройшло якнайкраще вам потрібно:

1.Скласти план на День вашого Весілля.

2.Визначити місце де будуть проходити збори нареченої. Для фотографа і відеоператора – приготувати: весільну сукню, котра буде висіти на красивому вішаку, гарно розкласти аксесуари – прикраси, туфлі, запрошення і т д.

3.У вашій кімнаті має бути красиво, не потрібно зайвих речей, нехай все виглядає красиво, адже на цьому фоні вас будуть фотографувати. Бажано щоб у нареченої вже зранку були красиві квіти – шикарні троянди або ті котрі подобаються більше всього, а то і декілька букетів, можна поставити в кімнаті і тим самим прикрасити приміщення.

4.Подружки нареченої. В цей ранок Принцеса тільки одна – Наречена. Тому всі подружки повинні допомагати нареченій. І напередодні весілля ви маєте визначити людину, котра буде вирішувати питання, котрі можуть виникнути. Попередьте близьких, щоб в цей день вони вам не задавали ніяких питань, де що знаходиться і т д. Весілля це Ваше свято!

5.Приготуйте заздалегідь сумочку, де буде гребінець, дзеркальце, вологі і матуючі серветки, блиск для губ, ножички, нитка-голка.

6.Напередодні весілля постарайтесь добре виспатися, не пийте багато води на ніч. Зранку, а він у вас почнеться дуже рано, варто щось поснідати легко.

Нехай під час зборів вас оточуються приємні вам люди!
Гарного і Незабутнього Весілля!

 

Весільні Фото, Фотосесії — 0985773576

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!