Так важливо знати чим конкретно ти хочеш і можеш займатись, адже ти зберігаєш силу-силенну часу для розвитку та чогось нового. Наша героїня Людмила Скринская змогла, відшукати своє і свій шлях по житті, ще з самого дитинства. Тепер вона радує своїм талантом клієнтів та непокладаючи рук продовжує вдосконалювати свої знання та вміння.

Як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Я ще з дитинства захоплювалась фотографією, в 13 років мені подарували плівковий фотоапарат і я з захопленням знімала квіточки, собачок та друзів. Потім вже була “мильниця”, перший кроп, потім навчання,  поглиблення в фотографію, оскільки я остаточно зрозуміла, що це моє.

З якої техніки ви починали фотографувати і яка на даний момент?

Починала з плівкового Кодак, потім Canon, Pentax, і прийшла на кроп Nikon, тепер повноцінна професійна фулфрейм камера Nikon. (Камера, оптика, об’єктив, світло) обожнюю в роботі використовувати фікси 50мм, 24 мм та 85мм. Працюю як зі спалахами так і з природнім світлом.

Де ви навчились фотографувати? (курси, фотошкола, майстер-класи, воркшопи чи самонавчання)

Навчалась онлайн, також проходила індивідуальний курс обробки від директорки Черкаської фотошколи. Пройшла майстер-клас в ню-фотографії, але, зрозуміла, що такий стиль не моє. Наразі ще в процесі додаткового курсу обробки від київського фотографа Альони Запорожець. Воркшопи відвідувала в Одесі та Києві.

Чому весільна фотографія?

Весільна фотографія розкриває найяскравіші почуття людей, і цей спектр почуттів міняється протягом весільного дня. Спершу це хвилювання, переживання, потім невимовне щастя, ейфорія та під кінець весільного дня це такий спокій з нотками легкої втоми.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

В області весільної фотографії це роботи Володимира Іваша — мені подобається його стиль та робота з парою.

Що вам допомогло і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

На період карантину мала багато часу, щоб дещо переглянути у своїх роботах й подивитися та проаналізувати роботи колег, зрозуміти чого мені не вистачає, що можна привнести у свої роботи. Також, розвиватись допомагають майстер-класи в області весільного фото, також тенденції весіль 2020 дають поштовх для вдосконалення, коли гучні весілля відходять і пари хочуть камерне весілля, весілля для двох.

Чи часто знімаєте у фотостудіях? (Якщо так то назвіть 3 які вам найбільше подобаються)

Якщо на весіллі несприятливі погодні умови то ми обговорюємо можливість зйомки в фотостудії, також часто проводимо зйомку ранку наречених в студії. В Києві студія InLight, Лайтфото студія. В Одесі фотостудія Зазеркальє, Лампа. В Черкасах   Deflor, Roof.

Про що ви мрієте найбільше на світі?

Найбільше, щоб люди залишались людьми й були толерантні один до одного. І про мир))

Чи були у вас курйозні моменти під час зйомки?

На щастя, ні.

Що вам допомагає розуміти, що ви обрали правильний шлях в житті?

Щасливі відгуки наречених, і те, коли приходять ще знімати вагітність, і хрестини. Коли я з весільного фотографа стаю сімейним фотографом для пари).

Фотогрфака Людмила Скринская

Місто: Львів, Київ, Одеса, Черкаси