Перш ніж купувати дорогу камеру, переконайтесь, що бажання незмінне

Перш ніж купувати дорогу камеру, переконайтесь, що бажання незмінне

Сьогодні ближче познайомимося з чарівною Дариною Зінькевич. Фотографиня яка спробувала та переконалась, що маючи велике бажання можна досягнути багато чого у світі фотографії. Вона самоучка, проте це не помішало їй пробувати, експериментувати та самовдосконалюватись.

Я, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Захоплюватися фотографією я почала ще зі шкільної парти. Пізніше вже в університеті почала фотографувати друзів на мильничку. Якість фото звісно бажала кращого, однак задоволення це приносило на 100%. На 3-му курсі придбала дзеркалку, але професійною та комерційною зйомкою не займалася, це швидше було хобі. Але оскільки друзі та знайомі знали, що я фотографую, то зрештою в мене почали з’являтися комерційні пропозиції і після декількох відзнятих весіль я подумала why not?

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, об’єктив, світло)

Знімаю на старий добрий Nikon D90 + Nikkor 18-105 mm + Nikkor 50mm f/1.8g + спалах Nikon SB 700. (найближчим часом очікую поповнення).

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Основний напрямок — сімейна та весільна фотографія. Чому? Тому що це наше життя, живі та справжні емоції. Весільні кадри завжди зворушливі, адже в цей момент зароджується нова сім’я, фотосесія вагітності — ніжність, природність, материнська любов і щастя в очах майбутніх батьків. Зйомки з дітками завжди дарують море позитивних емоцій та незабутніх кадрів. Бути частинкою таких важливих моментів для мене велика відповідальність.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Я не можу виділити якихось конкретних фотографів від яких я фанатію і чиї роботи я постійно переглядаю, я просто відкриваю mywed, а там тисячі шедеврів, і переглядаю їх частенько.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Розвиватися потрібно завжди. Я свого часу проходила майстер-класи в більш досвідчених фотографів, переглядаю інтерв’ю з фотографами, проходжу вебінари, спілкуюся з колегами, шукаю натхнення на Pinterest або Unsplash. Минулого року ми з колегою провели фотопленер в Карпатах, а цього року планую відвідати декілька воркшопів.

Чи часто знімаєте у фотостудіях? Якщо так то назвіть 3 основні.

При потребі знімаю в фотостудіях. Співпрацюю з однією студією в м. Луцьк — Fresh studio.

Чи є у Вас мрія? (Якщо так то яка?)

Я мрію подорожувати з чоловіком, пожити деякий час на Балі, і звісно паралельно займатися фотографією.

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

Закордоном знімати, поки лише в планах.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Якщо у вас виникло бажання займатися фотографією, то варто починати з бюджетної техніки (не виключено, що ваше бажання може змінитися). Але якщо ви впевненні на 100%, що це справа всього вашого життя і кошти дозволяють, то можна починати й з більш дорогої фототехніки. Не стану виділяти якісь окремі марки та моделі — це вже індивідуальні вподобання та можливості кожного. Важливо пам’ятати, що головне все ж таки не техніка (дешева чи дуже дорога), це лише інструмент. Головне креативність та індивідуальність фотографа, вміння бачити вдалі ракурси, підхід до клієнтів, постійний розвиток себе та свого бренду. Бажаю усім успіху та вдалих кадрів;)

Сьогодні з нами була Дарина Зінькевич.

Фотографиня:  Київ, Луцьк, Львів, Рівне, Тернопіль

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!