Огляд фотостудій в місті Вінниця за червень 2019 року

Огляд фотостудій в місті Вінниця за червень 2019 року

Вінниця місто цікавої архітектури та найкращих в Україні фонтанів. Воно радо приймає велику кількість туристів, має безліч цікавих місць для незабутніх фото, частину з яких ви можете побачити в даній статті: “Ідеї для фотосесії у Вінниці”. І це ще не все, адже в холодну пору року чи на весілля чи на будь який інший захід, ви можете замовити фотостудію.

Отже розглянемо фотостудії в місті Вінниця:

Фотостудія № 1 Happy Lama

Це нова фотостудія, вона має 100 квадратних метри з великими вікнами. Три новорічні фотозони з унікальними святковими новорічними декораціями.

Загальний зал

Ціна: 350 грн./год.

Загальний зал — це 90 метрів з трьома великими вікнами.

Фотостудія № 2 Milk

«Milk Photostudio» – це 270 квадратних метрів творчого простору. Це професійна фотостудія, що надає можливості зйомки зі студійним і природним світлом. Також фотостудія пропонує зручну зону очікування, допомога адміністратора, музику, Wi-fi, чай, кава, парковку і позитивний настрій!

Фотостудія № 3 ZEBRA

Це творче об’єднання кращих фотографів, візажистів і дизайнерів Вінниці. Студія «ZEBRA» має в своєму розпорядженні сучасні високотехнологічні обладнання.


 

Наступного разу очікуйте <!—td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}—> Огляд фотошкіл у місті Харків за червень 2019 року


Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес