Огляд фотостудій Тернополя за травень 2019 року

Огляд фотостудій Тернополя за травень 2019 року

Тема сьогоднішньої статті: «Огляд фотостудій Тернополя за травень 2019 року». Отож, почнемо з декількох слів про файне місто Тернопіль. Думаю всіх хто там були, а особливо, якщо не одноразово, погодяться, що саме місто є досить великим та цікавим, адже гуляючи містом можна зустріти дуже багато локацій для цікавих фото.Також в нас на сайті є вже підготовлена стаття на дану тему, кому цікаво клацайте на статтю —  Місця для фотосесії в Тернополі.  Думаю варто приступити до самої теми статті.

Розпочнемо з фотостудії Комора Зайця — фотостудія яка має 4 зали та багато яскравих інтер’єрів.

До послуг, які надає фотостудія входять: ручна прихожа зі столиками для make-up, двома роздягальнями, камерами схов; сім джерел штучного світла та широкі вікна для зйомок при денному світлі; різноманітні фони для портретної зйомки; замовлення вечірок «під ключ» (в пакет входить частування, послуги фотографа, декор, оренда студії); оренда залу для проведення майстер-класів, семінарів, ігрових вечорів та переглядів кінострічок; індивідуальний декор та флористика на ваш смак.

Світлий, Темний, Яскравий та 5ий зал

Ціна: 300 грн./год.

Більше інформації в профілі студії!

Фотостудія ZINET

Одна з кращих студій весільної відеографії у Західній Україні, член міжнародної спілки професійних весільних відеографів WEVA. За 7 років існування комерційного бренду ZINET, творча команда відзняла близько півтисячі івентів в Україні та за кордоном. Логотипом студії позначені весільні фільми успішних бізнесменів та політиків.

За деталями звертайтесь за вказаними контактами в профілі студії!

Наступного разу розглянемо фотошколи у місті Львів за травень 2019 року

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес