Неперевершений потяг до створення чогось дивовижного

Неперевершений потяг до створення чогось дивовижного

Andrey Kalinichenko та його наполегливість, надихає людей створювати неймовірні речі. Сам же фотограф обожнює портретну зйомку, адже для нього є дуже важливий сам процес й і те що модель відчуває під час фотосесії.

Як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Після власного весілля, коли отримав фото — подумав могло б бути краще, і взяв камеру. Моєю першою моделлю була моя дружина:) Спершу попросив камеру у друзів, потім придбав свою.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, об’єктив, світло)

 

Вже багато років користуюсь Sony, зараз Sony A7II, улюблені об’єктиви: SEL85F14 (він в мене майже постійно на камері); SEL2470Z для пейзажів та масштабних сцен; інколи дозволяю собі знімати на стареньку мануальну Minolta Rokkor 55mm f/1.4 в неї свої чудові кольори та боке.

 

 

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

 

Портретна зйомка — для мене найголовніше це погляд та очі. Найбільш люблю передавати емоції людей на картинку. 

 

 

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

 

Сергій Остаповський так передати красу та грацію жіночого тіла мало хто вміє. Часто з ним обговорював свої роботи, і залюбки слухав його зауваження. Навіть маю календар з його роботами. Декілька раз знімав з ним разом. Чудова людина, та неперевершений у свої справі, на жаль він недавно передчасно помер.
Yan McLine, людина зі світовим ім’ям. Залюбки був в нього на майстер-класі, і можливо піду ще. Дуже корисно було дізнатись про його роботу з моделями.
Давід Дубніцкий, його роботи просто казка, декілька раз з ним спілкувався, дуже приємний, відкритий в спілкуванні (до речі майже всі фотографи такі). В нього талант від Бога, він не робить 100500 кадрів, він робить 20 за годину, але ці кадри зважені до найменших дрібниць.
Sean Arcer та Vinogradov (Віноградик) хлопці спеціалізуються на портретах. Ці роботи потрібно бачити, так їх описати важко.
Казкові роботи Jake Olson, навіть не знаю як ві це робить. Дуже подобаються роботи Александр а Боцмана, Олексія Казанцева, Dan Hecho та Сергія Басіна.

 

 

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

 

Перш за все це практика, спілкування з колегами, аналіз чужих робіт. На початку свого шляху майстер-класи.

 

 

Чи навчались Ви в Фотошколі? (Якщо так то в якій?)

 

Ні у фотошколу я не пішов, я брав уроки (за гроші та безкоштовні) у більш досвідчених фотографів ніж я (по зйомці, по роботі зі світлом, по роботі з моделями та по обробці фото), потім були майстер-класи. Зараз росту власними силами та за допомогою Ютуб. Був час коли побачу десь класну роботу українського фотографа, я з ним зв’язувався і домовлявся про зустріч де він би зміг мені розповісти або навіть навчити як він це робить, іноді вони не хотіли брати гроші як такі, то домовлявся організувати сумісну зйомку згідно з всіма їхніми побажаннями, це бувало дуже-дуже дорого, але дуже-дуже корисно, правда не все я перейняв, що хотілося б.

 

 

Чи часто знімаєте у фотостудіях? (Якщо так то назвіть ті які вам найбільше подобаються

 

Ні, не часто, приблизно 50/50 свого часу. Дуже подобаються фотсотудії: Loft51, XXL, Pandora, ProSpace 

 

 

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

 

Я вважаю, що камера це другорядне. Декілька знайомих дівчат захопились фотографією і на початку я для них був досвідченим фотографом, на даний момент деякі з них вже мене перевершили. Тоді вони мене часто також запитували яка камера краще. Так от перше це я рахую потрібно мати руки з правильного місця, друге це світло та тінь, потім об’єктив і аж потім камера. Деякі з фотографів, що я наводив вище певний час не мали власної камери й знімали на що доведеться, але результат в них завжди достойний.

 

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес