Не схожий досвід розвитку у фотографії

Не схожий досвід розвитку у фотографії

Цікаво чи часто так буває, що одне хобі переростає в інше, адже сьогоднішня наша гостя саме про такий випадок і розкаже. Фотографиня Альона Біла поділилась з нами своєю історією про свій розвиток у фотографії, і те як вона до нього прийшла.

Як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Фотографія була зі мною не завжди! Так, я не проявляла плівку, не росла в родині фотографів, не отримала любов до фото із молоком матері! Я просто почала вчитися.. Фотографія для мене була лиш засобом для реклами іншого мого хобі, а саме — скрапбукінгу. Так, я почала вчитися фотографувати, щоб красиво презентувати свої альбоми та листівки ручної роботи. Кому цікава інша сторона моєї творчої натури, то можете заскочити в гості @aliona_bila .

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Сімейні фотосесії та фотосесія вагітності. Мої фотографії світлі та ніжні, а що може бути ніжнішим вагітної дівчини та сім`ї з дітками.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Подобаються роботи російського фотографа Павла Михайлова його кольористика, світло, емоції.. Також слідкую за роботами Олександри Матусенко, саме завдяки її майстер-класу я зрозуміла, що мені подобається фотографувати.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Я сама собі допомагаю. Було б бажання творити, а все інше прийде.

Чи навчались Ви в Фотошколі? (Якщо так то в якій?)

Так, навчалася. Пройшла курс для початківців у фотошколі VIVAT — саме тут я вперше почула страшні термінологічні слова і навчилася правильно тримати фотокамеру.
Далі було більше! Три курси по фотографії від starshova_oksana_photographer і все стало на свої місця! Робота з моделлю, правильне світло, психологія спілкування з клієнтом — лиш невеличка частина, якій Оксана приділяє увагу на своїх заняттях!

Чи часто знімаєте у фотостудіях? (Якщо так то назвіть ті які вам найбільше подобаються)

Дуже подобаються фотостудія Київ та ніжні локації в LOVELY.

Чи є у Вас мрія? (Якщо так то яка?)

Сфотографуватися на фоні Полярного сяйва.

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

Не часто, поки що робила тільки фотосесію на березі Туреччини. Це була гарна модель, легкий пеньюар, теплий вітерець та захід сонця. Бірюзове море, босі ноги в піску, купа емоцій та гарні фотографії на виході.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Я починала з камери Sony A6000 і для мене це був ідеальний варіант!! А порадити можу лиш одне: фотографуйте, просто фотографуйте і не зупиняйтеся. Безкоштовно, ТФП, поки не створите таке портфоліо, яке стане цікаве людям.

Фотографиня: Альона Біла

Місто:  Київ

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес