Не легкий шлях, проте не менш цікавий обрала собі Олександра Терлецька

Не легкий шлях, проте не менш цікавий обрала собі Олександра Терлецька

Надзвичайно творча та цікава особистість Олександра Терлецька. Фотографиня яка не зупиняється, яка прагне більшого й масштабнішого. Її потенціал заохочує діяти, а її роботи ставати моделями. 

Як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

У фотографію я прийшла в 13 років. Пізніше коли мені було 21 рік я взяла пауза на 2 роки, «блукала» скажемо так. Зараз повернулась знову із впевненістю, що я на місці. Повернутись вирішила ще з серпня місяця, коли на півдні Італії зробила знімок заходу сонця, зрозуміла — все, більше не можу без камери.

А в фотографії я взагалі з тої причини, що мені життєво необхідно бачити матеріальне відтворення своєї праці в чомусь. Я не про кошти, а про можливість побачити щось створене собою через 10, 20 і 50 років. Інакше, боюсь, я вважатиму що прожила недарма.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, об’єктив, світло)

Canon 6D mark II + ef 50 mm f/1.4 usm. Працювати люблю більше з природнім світлом.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Дуже люблю портрети. Наразі працюю в цьому напрямку, далі буде ще багато різноманітних експериментів, мене багато стилів захоплює.

Чому саме портрет? Я люблю обличчя, особливо коли в них щось «написано».

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Sam Elkins, Melissa Cartagena і Енні Лейбовіц. Усі дуже різні насправді, але стилі їхні мене дуже надихають.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Практика, практика і ще раз практика. Правильно мислити й думати про те, що наблизить мене до самореалізації як фотографа. Чужі роботи мені допомагають розвиватися, вище вказаних митців. І перехід від зйомки до зйомки, коли кожна наступна виглядає «якіснішою». Надихає розвиватись також те, що ти можеш реалізувати з камерою щось, що вже побачила у своїй уяві.

Чи часто знімаєте у фотостудіях? Якщо так то назвіть 3 основні.

Не дуже часто. Але найчастіше можу працювати виключно з фоном в студії Garage, вона знаходиться у Львові.

Чи є у Вас мрія? (Якщо так то яка?)

Мрій в мене повно, як на мене мрії — то бензин щасливого та продуктивного життя. Я вічно чогось хочу!Конкретно в фотографії, я хочу отримати професійну вищу освіту за кордоном в галузі фото, опанувати відеозйомку, а також стати всесвітньовідомим фотографом і завжди бути в пошуках чогось більшого.

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

Наразі такого досвіду ще не було, планую почати фото-тури з наступної осені/зими.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Я починала з Nikon D3000 і це був вдалий старт. Однозначно починати варто не з навороченої камери за тисячі доларів, з чогось + — доступного, з Canon варто розглядати моделі з двозначними цифрами й далі орієнтуватись по бюджету й відповідно умов в яких плануєте знімати.

Стосовно конкретних порад, то однозначно буду радити елементарні правила зйомк.и. Зрозуміти й вивчити (обрізані руки/голови й завалені горизонти наприклад) і шукатися. Варто спробувати визначитись, в якому стилі хочеш фотографувати, або плавно переходити від одного до іншого, щоб портфоліо не виглядало як солянка. Вміти відрізняти суб’єктивну критику від об’єктивної, бо іноді ці підступні речі можуть розсіяти увесь потенціал початківця.

І ще раз, практика, практика, практика!

Фотографиня: Олександра Терлецька

Місто:  Київ, Львів, Тернопіль

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!