Найкращі місця для фотосесії у Рівному

Найкращі місця для фотосесії у Рівному

Уся західна Україна чарує неповторністю й оригінальністю, причому кожне місто має свої відмінні риси, що роблять його упізнаваним на всю країну. Таким є і Рівне – західноукраїнський обласний центр з багатою історією та відомими пам’ятками. Тут можна провести численні екскурсії й насолодитися спогляданням споруд зі стародавніми прикрасами на фасадах, прослухавши історію виникнення кожної з них. Тут же ви зможете пройтися затишними вулицями та повечеряти в ресторані, оздобленому в етнічному стилі. Тут можна просто зупинити час і замислитися над одвічними питаннями й проблемами, які здаватимуться вам уже не такими критичними. Давайте почнемо мандрівку містом уже зараз, щоби зробити незабутні кадри, які даруватимуть вам позитивні емоції при спогляданні через багато років.

Першою зупинкою для професійної фотосесії в Рівному пропонуємо обрати Дубенський замок, який належить до списку сімох див України. Тут велич століть поєднано із сучасністю завдяки тому, що молодь із задоволенням відвідує найстаріший замок у країні, відчуваючи натомість неперервний зв’язок поколінь.

Під час прогулянки замком зробіть фото біля символічної башти Беатки. Ці світлини матимуть надзвичайне наповнення й духовний підтекст.

В Рівному ви маєте можливість насолодитися красотами природи, відвідавши паркові зони. Гідропарк 1-ї черги в місті має унікальне природне оздоблення, а світлини на тлі блакитного озера, прикрашеного по берегах ніжними вербами, ніби запрошують зробити фотографії, обійнявши їх стан.

Ще одне дивовижне місце – Лебедине озеро. Так називають місцевий парк, у якому створено штучне озеро неймовірної краси. Воно просто ідеальне для фотозйомки молодят, які можуть погодувати білих лебедів, що чекають їх на водному дзеркалі в парку. Весільні кортежі обожнюють цей парк, і він відповідає їм взаємністю.

У Рівному до ваших послуг завжди заповідник «Поле Берестецької битви», територія якого стане в нагоді для будь-якого типу фотосесії – як весільної чи романтичної, так і сімейної. Пишні пейзажі стануть прикрасою будь-якого кадру, а в поєднанні зі стародавньою архітектурою – це справжня вишенька на торті у вашому сімейному фотоальбомі.

Наостанок пропонуємо зробити фото біля Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру. Величні колони, якими оздоблено споруду, виглядають на весільних фотографіях дуже гармонійно. Важлива порада: приходьте сюди ввечері, коли навкруги вмикають ілюмінацію – так ця споруда виглядає надзвичайно святково.

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес