Ірина Андріюк і фотографія як світ розвитку

Ірина Андріюк і фотографія як світ розвитку

Ірина Андріюк фотографиня яка вміє поглинати в себе всі їй потрібні знання для того, щоб задовольнити свого клієнта. Вона дуже талановита та старанна, адже в її профілі ви знайдете дуже велику різноманітність категорій та переглянувши її роботи зрозумієте, що виконує вона їх відмінно.

Як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

В далекому 2007 я займалася відеозйомкою, паралельно брала з собою фотоапарат і віддавала своїм замовникам не тільки відео, але й фото. З весни вчилася, а в листопаді вже взяла перше комерційне фото-замовлення. З того часу фотозйомка мене затягла остаточно.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Останнім часом переважає предметна фотографія — це особливий сорт задоволення крутити річ, бавитися зі світлом і керувати процесом, щоб вийшло саме те, що я хочу.

Що вас надихнуло займатися предметною зйомкою?

Насправді це дуже цікаво. Для мене це був свого роду виклик: зможу чи не зможу? Дуже соромно відповідати потенційному замовнику: ні, предметні фото не робимо, я таке не вмію.

Як опанували даний вид зйомки?

Весь мій шлях — самоосвіта, дивилася ролики на ютубі, безкоштовні майстер-класи закордонних фотографів, пробувала, помилялась, знову пробувала. Ночами діти спали, а я розкладала світло і фони і фотографувала.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Дуже надихають роботи Валентина Христича, Володимира Іваша, а також моїх улюблених канадців weddingdream.

Чи часто знімаєте у фотостудіях? (Якщо так то назвіть ті які вам найбільше подобаються)

Зараз наближається пора новорічних зйомок і фотостудії стають гарні-гарні! В цю пору можу кожного дня протягом тижня фотографувати в іншій студії. Мої улюблені — Веранда, Віолет Арт, Фрідом. А своїм замовникам завжди даю обирати з 10-12 різних.

Які місця для фотосесій порадили б у своєму місті?

Львів весь як одна фантастична фотозона — це старе місто, парки, двори з гарним інтер’єром, кафе… Італійський дворик, ресторани («Тераса», «Патіфон»), площа Ринок і Тераса над Майстернею шоколаду — мої улюблені місця.

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

Закордонні проекти знімаю нечасто, беруся лише за такі, які мені дуже цікаві. З останніх — наша команда знімала величезні друкарські станки в Польщі.

Що вам допомагає розуміти, що ви обрали правильний шлях в житті?

З одного боку — затребуваність моїх послуг. З іншого — відчуття задоволення після того, коли віддаю роботу і люди задоволені.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Модель камери не має суттєвого значення. Важливіше — можливість змінювати об’єктиви, бавитися зі світлом, використовувати властивості оптики. Паралельно — переглядати роботи визнаних фотографів, розвивати в собі смак, вчитися бачити гарне. Дан Хечо в одному зі своїх майстер-класів сказав: «Дивіться довкола себе. Спостерігайте. Поставте собі завдання — помічати гарне світло, тіні, переходи. Помітили — збережіть це в голові.»

Фотограф: Ірина Андріюк

Місто: Івано-Франківськ, Київ, Луцьк, Львів, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернівці

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес