Інтерв'ю з віртуозами фото - Тарасом та Іриною Кузишин

Інтерв’ю з віртуозами фото — Тарасом та Іриною Кузишин

Вони дуже закохані, їх сімейним ремеслом є фотографія, і неабияка, а весільна фотозйомка. Зворушливі сльози мами, погляд нареченого та найщасливіша посмішка молодої — емоції, які фотографи ловлять та зберігають їх на вічність на кожному весіллі. Знайомтесь, талановиті подорожуючі фотограф Ірина і Тарас Кузишин.

 

 

Розкажіть, з чого все розпочалось?

Ірина.  Колись на день народження  мама подарувала мені “мильницю” і тоді я почала фотографувати все і всіх- однокласників, а вже в університеті своїх одногрупників. Але це було тільки для себе. Я завжди любила малювати, але великого таланту до того в мене не було. Але фотографія та художні зображення мають подібність. Я знайшла себе в фотографії. В народі кажуть “Не вмієш малювати, навчись фотографувати”.

 

Чому саме фотографія?

Тарас. Праця з людьми дуже цікава. Особливо їздити різними куточками нашого краю, адже в кожному містечку, селі пізнаєш багатезний світ українського народу. Гуцульське весілля вразило нас найбільше. Тільки наречену одягали дві з половиною години. Зйомка проходила в Криворівні, в будинку, де зняли знаменитий фільм “Тіні забутих предків”! Всі родичі були одягнуті у народні костюми — вишиванки, кептарики, то було дуже колоритно.

 

Чи вчились ви на фотографа?

Тарас. Я закінчував курси фотографії в Іспанії. А дружина вчилась сама, та відвідувала курси фотошопу. В мене був дуже цікавий колектив, все іспанською мовою. Адже ми жили тривалий час в Іспанії, а перед Революцією Гідності повернулись до України, я фотографував на Майдані. То була окрема сторінка моєї діяльності. В мене було посвідчення журналіста, кожного ранку ми проходили акредитацію  , коли були перші штурми на Грушевського, то було страшно брати фотоапарат, бо журналістів били. Мої найтепліші фотографії з майдану це закохані біля ватри, якісь моменти справжнього яскравого життя в жахливій небезпеці.
 

Поділіться особливостями вашої праці.

Ірина. На весілля ходимо завжди вдвох, ніколи не розділяємось. Весілля цікаві тим, що постійно зустрічаємо нових людей, можна проявити себе в репортажній зйомці, макро-зйомці, портретній та дитячій зйомці,. Тарас ловить моменти, а я люблю фотографувати деталі.

 

Що в зйомці для вас є найважчим?

Найважче фотографувати новонароджених дітей, це є небезпечно, потрібно мати спеціальні навики. Це насправді особливо важка і трепетна зйомка. Дитину складають, коли вона спить. Це дуже складно, ми за таке не беремось.

 

Найкумедніша ситуація за вашу практику.

Тарас. Ми забули вдома маму нареченої. Ми приїхали під церкву і молода помітила, що її мами немає. То була зима, часу було мало, і ми всі дуже довго чекали маму. Наречена переживала, і ніхто не міг зрозуміти, як можна забути таку важливу персону.

 

Чи завжди приносить професія задоволення?

Тарас+Ірина. Ми дуже любимо свою професію, але якщо перед весіллям бувають незрозумілі моменти, ми завжди стараємось зробити молодим свято. Для нас всі наші пари найкращі. Бажання молодих — найголовніше. Часто молоді самі не знають, як вони хочуть. Тому нашим завданням є підказати їм, порадити. З молодими ми завжди зустрічаємось до весілля, адже це так важливо встановити контакт та мати мінімальну інформацію. Під час зйомки до наречених ми знаходимо підхід, намагаємося настроїти їх на позитивний настрій. На момент весілля вони стають для мене, як рідні. Дуже приємно, що молоді ставляться до нас з довірою.

 

Як викликати правильні емоції у ваших клієнтів?

Ірина+Тарас. Нам важлива щирість, але бувають закриті люди. Ми стараємось їх розговорити, розсмішити, що потрібно робити в день весілля. Іноді фотограф повинен попрацювати і психологом на весіллі. Абсолютна не монотонна робота.

Добре, коли продумані всі нюанси, та коли ми легко можемо викликати емоції, бачити щирість, щасливі очі молодої. Ми завжди попереджаємо не робити парубоцьких- та дівич-вечорів перед весіллям, бо після такої ночі наречені втомлені.

 

Який фотоапарат порадите?

Тарас. Починати варто із дзеркального фотоапарату, а не з мильниці. І починати не з авто-режиму, а вручну все налаштовувати, щоб зрозуміти всі процеси. Вдосконалюватись потрібно весь час. Теорія марна без практики. Існує вічна боротьба  між Nicon та Canon. Проте кожен фотограф в ході роботи обирає той, який йому найбільше до душі.

 

P.S. Команда Phototo.com.ua надзвичайно вдячні неймовірно талановитим фотографам з Івано-Франківська — Тарасу та Ірині Кузишин! 
 

Інтерв’ю підготувала Вікторія Гавалешко

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!