Досвід який дозволяє бути гнучким

Досвід який дозволяє бути гнучким

Мустафа Чевік — фотограф який більшу частину свого життя прожив в Туреччині в місті Ізмір, змінив країну та не змінив роботу яка приносила йому задоволення. Тепер він радо вже понад 2 роки живе та займається улюбеною справою в Україні. 

Як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Я графічний дизайнер по рекламі. Все почалось з моменту, коли я працював на об’єкті, де потрібно було зняти декілька фотографій від того моменту пройшло близько 15 років. В моєму рідному місті Ізмір було досить багато можливостей для навчання фотографії, тому це було декілька курсів та багато практики. На даний момент проживаю та працюю на 2 країни, оскільки 2 роки тому одружився в Україні.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його обрали?

Я не можу поки що сказати, що у мене є якийсь улюблений напрямок, можу тільки сказати що вважаю, себе досить гнучким фотографом. Можливо десь більше подобається весільна зйомка проте, я знаю, що також легко можу освоїти будь-який інший напрям у фотографії.

Чи навчались Ви в Фотошколі? (Якщо так то в якій?)

У моєму місті немає як такої фотошколи, тому ні у фотошколі не навчався. Проте є велика різноманітність курсів які я активно закічнив та отримав сертифікати: Cihan Academy 6-8 січня 2015, Yener Yalçın / Ankara 12.05.15 — 17.05.2015, Yener Yalçın — Mehmet Şen 18.11.2014 — 20.11.2014, Hatem Sipahi / İstanbul 11-06-2017 — 18-06-2017, Serhan Serter / İzmir 18.09.2017 — 25.09.2017, Nazif Kalyoncu / İstanbul 10.01-2016 — 17.01-2016, Çoşkun Aral / Eskişehir 12.02.2017 — 15.02.2017. 

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Іванов Сергій він є дуже талановитим та креативним фотографом. 

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

В першу чергу це відгуки клієнтів, для мене це дуже важливо, а також аналіз чужих робіт.

Про що ви мрієте найбільше на світі?

Проте щоб усе було добре з моєю сім’єю. А також про продаж турецьких альбомів в Україні. 

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

В основному проживаємо в Україні, проте як я вже згадував раніше, що я сам з Ізміру (Туреччина) то досить часто буваємо й там. Також доводилось один раз попрацювати в Німеччині та Чехії. 

Що вам допомагає розуміти, що ви обрали правильний шлях в житті?

Думаю ви й надихнули, адже те що у мене беруть інтерв’ю доказує, що я на правильному шляху. 

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Думаю, що Nikon D90 Professional Canon Mark — це аматорська серії, саме для екмсперментів.

Фотограф: Мустафа Чевік

Місто: Львів, Мостиська, Самбір

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес