Чому Портрети? Свою історію розкаже Олег Синьков

Чому Портрети? Свою історію розкаже Олег Синьков

Сьогодні  в нас в гостях Олег Синьков — це людина яка робить надзвичайні Портрети. Він вміє передати емоції в фотографії він розповідає свої історії з захватом та щирістю.


Чому саме Портрети?

Я люблю працювати з людьми і спостерігати за їх емоціями. Портрет – це для мене така спроба зрозуміти людину. Це певний виклик. 

Де знаходите своїх моделей?

Основні мої моделі зараз — це мої клієнти. Але в моєму об’єктиві побувало багато друзів і знайомих. Декілька років тому моделями виступали звичайні люди, яких я знімав на вулицях Одеси для одного відомого в місті проекту «Faces.od.ua».

Чи є у Вас хобі?) Що це?)

Так звичайно є, але воно дуже тісно пов’язане з фотографією)) Я другий рік поспіль допомогаю організовувати міжнародний фото фестиваль Odesa Photo Days. Це дуже драйвове хобі.

Ще я люблю знімати і монтувати відео. Я не професійний оператор, але мене дуже цікавить цей процес. Це теж можна назвати моїм хобі.

Щодо фотографій. Чи була у Вас така зйомка, яку Ви б запам’ятали надовго?

Так, звичайно. Це зйомка, яку я робив під час кулінарної експедиції в Бесарабії. Експедиція тривала 3 дні і весь цей час я знімав нон-стопом як ми мандрували, спілкувалися, готували їжу, спали, плавали на човнах по каналах, зустрічали схід сонця і просто цим жили. Такі зйомки не забуваються. 

Скільки років/місяців/днів тому, Ви відкрили свою формулу успішних кадрів?

Я ще не відкрив цієї формули. Я просто знаю як зробити кадр цікавим. Я використовую деякі напрацьовані прийоми, які мені допомагають досягти певного результату. 

Хто для вас являється кумиром в фотографії?

 Я знаю лише декілька імен видатних фотографів, але не можу вважати жодного з них своїм кумиром.  

Які місця для фотографії ви би порадили в Одесі?

В Одесі чимало крутезних локацій для зйомок. Мені дуже подобаються звичайні вулиці як в самому центрі міста так і поза його межами. На вулицях багато фактури – це може бути обшарпана стіна з цегли, або сучасна скляна вітрина магазину. Треба просто зрозуміти якого саме результату ти хочеш досягти.  

Чи знімали ви для глянцевих журналів?

Так, знімав. Це був формат інтерв’ю із гостями і ще невеличкі фотоісторії.

Які поради, ви б могли дати для початківців?

Основна порада, це тримати завжди з собою камеру і постійно знімати. Практика дає дуже великий поштовх. Так було зі мною.

Ще порада дивитись і аналізувати якомога більше якісних фотографій на спеціалізованих ресурсах, в журналах і фотокнигах. Це сформує ваш «смак» в фотографії.

 І останнє запитання: як ставитеся до майстер-класів в області фотографії? Відвідували подібні заходи?

Ставлюсь цілком позитивно. Відвідував і продовжую відвідувати майстер-класи. Важливо різними шляхами удосконалювати свої знання.

Сьогодні з нами був Олег Синьков

Фотограф:  Київ, Одеса

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес