Бережне ставлення до моментів вашого свята

Бережне ставлення до моментів вашого свята

Сьогодні в нас в гостях талановитий, розумний та кмітливий — Владислав Перерва. Людина яка знає, чого їй треба, людина чиї поради варті уваги.

Традиційне питання — як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Це був 2008 рік, знайомі попросили відзняти весілля, у мене була зеркалка Nikon D 40. На той час батько цікавився фотографією, і навчав мене знімати, мені було 15.

Брав участь у фото конкурсас, шкільного рівня, одне фото здобуло перемогу на всеукраїнському конкурсі, мені дали путівку в табір безкоштовно, що і стало мотивуючим фактором цікавитись фотографією.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло)

На даний монмент це Сanon 6d mark2, Сanon 5d mark3, Сanon 5 d mark2.  Оптика Сanon 100 mm 2.8 l Сanon 50 mm stm 1.8 Сanon 40 mm 2.8 stm Сanon 24-105 mm 4l Сanon 17-40 4l samyang 14mm 2.8 Світло RedLight 3000k i 3500k Вспишки.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Весільний напрямок. Люблю зберігати щасливі моменти, а особливо зародження сім’ї, продовження її, але з першим морально легше, тому що працювати з дітками трішки важче.

Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Напевно — це перша зйомка за кордоном адже я ще тоді не знав як мене сприйматимуть клієнти та гості. Запросили нас на весілля до Чехії у місто Прага, наречений родом з України, але 10 років як переїхав за кордон. Бажання у нього було дуже простим — це мати на весілля лише близьких друзів і навіть обслуговуючий персонал був з України. Вся наша команда прийняла запрошення і вирушила на свято. Це був розпал сезону: пятницю, суботу та неділю ми знімали весілля у різних містах України. В понеділюк вилетіли до Праги у вівторок зранку ми вже знімали Love story і обговорювали всі питання по таймінгу та локаціях в день весілля. В середу весілля, знімали з 8,00 до 2,00 ночі, після чого збирали речі та летіли в Україну о 5 ранку, так як у на була зйомка на 16,00 в Полтаві.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Допомагає розвиватись розуміння того, що за допомогою фотографії, ти відкриваєш нові міста, країни, знайомишся з новими людьми. Звісно присутній аналіз чужих робіт.

Які місця для фотосесії ви би порадили в місті якому проживаєте?

Полтава — spa Veholy/ Bar concrett/ c. Гора (с аперля по июль) озеро Собківка (33 км від Полтави) г. Пивиха (Кременчуцьке водохранилеще) 120км від Полтави. Мис Доброї надії (26 км)

Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Відеозйомкою.

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

Не часто, поки що знімав тільки в Празі. Але — це і є ціль на майбутнє.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Canon 5 d mark 2 — це та камера, яка зараз коштує не дорого і зможе навчити початківця знімати лише по 1й точці фокусування і зразу робити композіцію кадра. Порада: не бігти в цей сегмент, якщо ти спочатку хочеш тут заробляти великі гроші. І пам’яай, що покупка дорогої камери і оптики не дасть якогось високого результату, якщо ти не маєш відповідних навичок. 

Сьогодні з нами був Владислав Перерва

Фотограф: Кременчук, Харків

Оставьте свой комментарий
Комментарий
Имя
Эл. адрес