Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 1 @gladchenko.ph 

Оля Гладченко проживає в місті Старобільськ та працює в містах поблизу Сєвєродонецьк та Київ. Професійний досвід фотографині складає понад 4 роки, середня ціна на послуги 5 450 гривень. Ольга працює з такими категоріями як love story, весільні та сімейні фотосесії. Також у фотографки можна придбати Подарунковий сертифіката та поспілкуватись про TFP / TFCD зйомку.

Робота отримала 773 Like

Топ 2 @yustas_79

Юрій Чорний проживає в місті Верхньодніпровськ та працює в містах поблизу таких як Дніпродзержинськ та Дніпро (Дніпропетровськ). Професійний досвід фотографині складає понад 3 роки, середня ціна на послуги 3 500 гривень. Юрій працює з такими категоріями у фотографії як love story та весілля. Також у фотографа ви можете придбати Подарунковий сертифіката на подарунок друзям чи родичам.

Робота отримала 571 Like

Топ 3 @pererva_vlad

Владислав Перерва проживає фотограф в місті Полтава та працює в таких містах як Київ та Кременчук, Професійний досвід скаладє 10 років, середня ціна на послуги складає 9 000 гривень. Владислав є власником фотостудії Pererva production. Фотограф працює з такиими категоріями як love story, аерозйомка, відеограф та промислова фотографія.

Робота отримала 528 Like 

Топ 4 @bogdan_gavryliuk1981

Богдан Гаврилюк проживає  в місті Ковель та прцює в містах поблизу таких як Камінь-Каширський та Луцьк. Професійний досвід скаладє 3 роки, середня ціна на послуги складає 4 700 гривень. Фотограф працює з такиими категоріями як love story, весільна фотозйомка, випускні альбоми та відографія. Також у фотографа ви можете придбати Подарунковий сертифіката на подарунок друзям чи родичам та поспілкуватись про зйомку на умовах TFP / TFCD.

Робота отримала 440 Like 

Топ 5 @evgeniyosokin 

Евгений Осокин проживає  в місті Київ та працює в таких містах як  Львів та Одеса. Професійний досвід скаладє 3 роки, середня ціна на послуги складає 6 400 гривень. Фотограф працює з такиими категоріями як love story, весільна фотозйомка, сімейна та корпоративна фотосесії. Також у фотографа ви можете придбати Подарунковий сертифіката на подарунок друзям чи родичам.

Робота отримала 378 Like