Топ 5 локацій для новорічної фотосесії

Топ 5 локацій для новорічної фотосесії

Не так давно стали популярними приміщення з цікавими та сезонними локаціями які називаються фотостудіями. Основна ідея даного приміщення створити казку, казку в яку б повірив як сам фотограф так і його клієнти. Адже люди які працюють над створення студій, створенням креативних інтер'єрів є просто чарівниками. От і ми підготували для вас топ 5 локацій для новорічної фотосесії, адже вже зовсім незабаром Новий рік та Різдвяні свята і так хочеться казки та затишку.

Фотостудія: FIFTIES фотопространство

Місто: Харків, проспект Людвига Свободы, 50-б

FIFTIES - американська фотостудія і кав'ярня в стилі ретро-лофт.

  • Зал Лофт 450 грн./год.

Фотостудія: Bardak Photostudio

Місто: Харків, проспект Людвига Свободы, 50-б

Bardak Photostudio - фотостудія в Харкові з оригінальними локаціями в темних і світлих тонах, в яких проходять різні фотозйомки - від Love Story і сімейних фотосесій до цікавих фотопроектов для дітей і дорослих.

  • Зал Black Room  450 грн./год.

  • Зал Sweet Room 450 грн./год.

Фотостудія: J-Studio

Місто: Хмельницький, УЛ. ПРОСКУРОВСКАЯ 30/1

Інтер'єрна фотостудія J-Studio розташована в самому серці міста Хмельницький на всім добре відомої вул. Проскурівській поруч з парком і кінотеатром ім. Шевчека. 

  • Зал J-Studio 150 грн./год.

Фотостудія: F11 Studio

Місто:  Київ, вулиця В'ячеслава Липинського, 4, Київ

Фотостудія F11 Studio орієнтована на проведення фотосесій і відеозйомок. Будівля студії — старовинний особняк, будівлі кінця 19-го століття, з високими стелями, великими вікнами, кованими балконами й багатою ліпниною на фасаді та в самій будівлі. У парадній розташована вивіска студії F11 Studio. Площа студії понад 500 квадратних метрів, представлена кількома залами в класичному і вінтажному стилі.

  • Зал ROOM 100 600 грн./год.

  • Зал ROOM LOFT 600 грн./год.

Фотостудія: Los Angeles Studio

Місто: Харків, пр. Московский 64а

Приходячи до нас, Ви потрапите в затишний і стильний інтер'єр, який об'єднаний однією ідеєю і палітрою кольорів. У нашому просторому залі є імітація кухні, спальні, вітальні, затишна зона каміна, дитяча кімната, нейтральна фактурна стіна. Інтер'єр доповнено живими квітами, іграшками та декоративними елементами

  • Зал Сімейний 400 грн./год.