Давайте знайомитись.

Давайте знайомитись.

Так, варто було б цей пост написати давним-давно але краще пізно ніж ніколи.

Все почалось з плівки і кадриків, які колись всі дуже берегли і робили фото тільки по святах. Мені було, мабуть років 5. Потім маленький цифровик, яких втіхаря виносила з дому щоб поклацати у школі. Згодом з'явився мій власний, маленький друг, який запросто поміщався в кармані.


Я мріяла... Збирала гроші, відкладала, економила. Перша робота особливих прибутків не принесла, тоді померла бабуся і залишила трішки золота.

Я щаслива, я це зробила, купила, тепер він мій Canon 1100.
Фотографувала спочатку безкоштовно, потім брала 10грн на морозиво, і так по наростаючій за 4роки дійшла до середньостатистичних цін. Закінчила Київську фотошколу фотографії, спочатку експрес курс, потім по студійному світлі і нарешті курс професійного фотографа. Придбала об'єктив, потім продала і купила кращий. Знову мріяла. Хотіла домашню фотостудію облаштувати і творити, творити і ще раз творити! Невдовзі у мене вже було все необхідне. 

Зараз прагну напрацювати постійних клієнтів і придбати фулфрейм - повнокадровий фотоапарат. Ще класно було б телевик придбати і познімати спорт. Але наразі розробляю рекламу щоб про мене трохи дізналися. Виходжу на вулицю, навкруги 25-поверхівки, а я не маю кого фотографувати. Що за абсурд? Треба щось змінювати.
А на завершення, хочеться сказати знамениту фразу Пауло Коельйо "Якщо ти чогось дійсно дуже сильно забажаєш, то весь Всесвіт буде сприяти цьому" і це моє життєве кредо.

Перше, що спадає на думку при слові фотосесія...
У мене чомусь студія, навіть не знаю чому. Можливість це пов'язано з чималою кількістю зйомок в студії і навчання я проходила у Київській Школі Фотографії, а це фотостудія SOVA.
Доречі, дуже вдячна вчителям за доступний виклад інформації і практику. Я здобула неабиякий досвід роботи і напрацювала перше портфоліо. Навчилася створювати фотокниги і працювати зі студійним світлом. Отримала рекомендації щодо техніки, яку краще придбати.

А ще там часто організовують цікаві поїздки і веселі корпоративи. Проводять фотовиставки, майстер класи і розігрують хороші подарунки (можна виграти сертифікат на курс).
Мрію поїхати за кордон разом з групою. 

Чай і вкусняхі там звична річ і головне чудові, привітні люди. 
Дякую КШФ за унікальні знайомства і нових друзів.