ТФП. Що і як?

ТФП. Що і як?

Я часто фотографую на умовах ТФП, тому що не такі вже розкручені соціальні мережі і бренд у мене. ТФП - це в основному портфоліо, але все таки це також і взаємовигода та співпраця. 
Запропонував мені один блогер з доволі великою аудиторією попрацювати на умовах ТФП. Для мене, людини в якої тільки перевалило підписок за 400чол. було очікувано що мені зроблять піар, та й під час зйомки ми багато про це говорили і я вже смакував момент коли все запуститься. Після того як я віддав половину матеріалу зробленого, а знімали ми цілий день тоді, тому і просидів декілька днів все правлячи, був дуже розчарований коли зайшов на сторінку блогера і побачив що жодної помітки про мене як фотографа немає. Неприємний діалог, нерви і все ніби вирішили, тепер чекаю на результати.
Виявилося що більшість думають про ТФП саме як про бесплатну зйомку, тільки при цьому не враховують що від вас якась повинна бути також користь. Так, ви крута модель і ваша харизма просто льеться з фотографії, ми класно позуєте? Згоден, в цьому випадку вас цікаво фотографувати. В інших випадках, ну придумайте хоча б оригінальну ідею як і де пофотографуватися, образ. А то все і зразу за дякую навряд хтось захоче робити. 
Я не проти фотографувати на умовах ТФП, проте питання в тому чи буде мені з цього якась користь. 
Як ви думаєте? Хочу почути ваші коментарі і думки.