Встигніть взяти участь у Міжнародних конкурсах

Встигніть взяти участь у Міжнародних конкурсах

1 й Конкурс Наш світ — добро: глобальний конкурс фотографій

  • Дедлайн: 30.06.2019

Чи вважаєте ви, що світ може бути більш доброзичливим і щасливішим? Може, через вашу фотографію.

У конкурсі «Наш світ — доброякісна фотографія 2018» було подано понад 2000 робіт від 850 фотографів у більш ніж 100 країнах світу. Було так багато чудових і надихаючих образів доброти, співчуття, радості й любові.

Ось чому організатори знову повернулися до 2019 року, шукаючи образи від добрих та талановитих фотографів з усього світу

За більш детальною інформацією звертайтесь за посиланням http://bit.ly/2Wyrmm4

2 й Конкурс Погодний фотограф року 2019

Від погодних явищ до впливу погоди, організатори шукають приголомшливі зображення, які демонструють іноді драматичний, часто захоплюючий вплив та історію погоди. Зверніть увагу, що цей конкурс не розглядатиме зображення, що показують довгостроковий вплив погоди на навколишнє середовище, ландшафти або людей, такі як зміна клімату. Будь ласка, ознайомтеся з нашим поясненням на тему  "Що таке погода?"  для отримання додаткової інформації.

Немає індивідуальних категорій, судді виберуть зображення, яке найбільше вразить їх. Ніщо не заважає вам потрапити до головного конкурсу «Фотограф року», оскільки цей конкурс не має вікових обмежень.

1 місце  - фотограф року 2019 - £ 500 готівкою і HERO7 Go Pro + однорічне членство з RMetS

2 місце - £ 250 готівкою + однорічне членство з RMetS

3 місце - £ 100 готівкою + один рік членства з RMetS

Публічний Переможець - Один рік членства з RMetS

Молодий переможець - Юний погодний фотограф року 2019 + HERO7 Go Pro

Молодий друге місце - Один рік членства з RMetS

За більш детальною інформацією звертайтесь за посиланням http://bit.ly/2YOroDU

3 й Конкурс «Відкриття» 3-го Міжнародного конкурсу фотографії Skylife

  • Країна: Туреччина
  • Дедлайн: 25.08.2019

Чи готові ви розповісти усьому світу про свій світ, перспективу, почуття, що бачите, вашу філософію, що ви знаєте і чуєте? Як щодо запрошення людей з усього світу до цієї подорожі відкриття? Починається конкурс фотографій турецьких авіаліній.

Конкурс організовуються відомими міжнародними федераціями мистецтва фотографії, такими як FIAP, GPU і UIP, а також Федерація фотографічних мистецтв Туреччини (TFSF), термін подання заявки 25 серпня 2019 року. Відкритий для професійних і аматорських фотографій з усього світу. Конкурс відзначить золоту, срібну і бронзову медаль і почесні згадки від імені кожної федерації.

У конкурсі будуть представлені квитки на літак в розмірі $ 12,000 за перший приз, $ 6,000 за другу премію та $ 3,000 за третю премію. Перші три фотографи, відібрані FIAP, GPU та TFSF, отримають квитки на переліт в розмірі 1000 доларів США.

За більш детальною інформацією звертайтесь за посиланням http://bit.ly/2VURcMY.