Фотосесія в квітучому саду

Фотосесія в квітучому саду

фотосессия в цветущем саду

Фотосесія в саду – це не тільки єднання з природою, але і пам'ять на довгі роки. Крім красивих знімків можна отримати масу позитивних емоцій. Це заняття, звичайно, вкрай захоплююче, але і як для будь-якої іншої фотосесії, потрібно продумати всі деталі. Фотосесія в квітучому саду

Фотосесія в саду навесні

Весна – прекрасна пора року, коли природа немов прокидається від довгої зимової сплячки. Снігові кайдани зняті, сонечко зігріває перші квіти і листя дерев. Але вся ця первозданна краса настільки швидкоплинна, що хочеться запам'ятати її і зупинити прекрасну мить. Саме це і є основне завдання даної фотосесії.

Щоб як можна більш гармонійно злитися з природою, необхідно ретельно продумати своє вбрання, зокрема його колірну гаму. Ідеально підходить одяг світло-рожевого, світло-блакитного або білого кольорів. Таким чином, модель не буде різко виділятися на тлі природи, і знімок вийде органічним. Макіяж вкрай важливий для фотообразу. Не варто наносити занадто яскравий і витончений макіяж, постарайтеся зберегти природну красу, додавши в неї лише нотки ніжних тіней і рум'ян.

Пограйте з волоссям. Зовсім не обов'язково робити розкішну зачіску або укладання. Навпаки, природно розпущене волосся буде доречніше. У волосся можна вставити квітка або сплести вінок з польових квітів.

Фотосесія в саду для дівчини – один з кращих способів проявити свою ніжну й романтичну натуру.

Фотосесія в саду влітку

І ось квітучий сад став комори природного багатств. Фотографії з фруктовими або ягідними деревами завжди виходять дуже яскравими і природними. Фотосесія в саду

Влітку можна сміливо використовувати воду, наприклад, робити ефектні бризки. Спробуйте обіграти свій літній образ. Ви можете стати лісовою мавкою, королевою садів або покровителькою спекотного літа. Один з найбільш цікавих і незвичайних образів — це образ Аліси в країні чудес. Спробуйте опинитися в казці, і вам напевно сподобається.

 


http://photik.info/fotosesiya-v-kvituchomu-sadu/