Те, що мене зараз надихає

Те, що мене зараз надихає

Футбол футболом, але наразі так надихнулась фотографіями та бізнес планом. Яким? Про це трішечки пізніше. А про фото можемо відверто вже говорити. Проста зацікавленість фото переросла у дещо більше, дещо цікавіше та особисте. Більше року назад і не могла подумати, що так цим зацікавлюсь. Пам’ятаю себе того жовтня « тренування, гуляння та більше нічого». Ніякого захоплення, навчання на заочному, ні роботи( ну вдома допомагала). 
Тішусь, що мене так добре климануло, у цю течию. У середині січня ми з коханим хлопцем «ще на той момент», вирішили придбати хороший фотоапарат ( тобто то стала більше моя забаганка, у якій Колька мене підтримав). Вірила, щоб стати фотографом потрібно купити фотоапарат, поклацати парочку кадрів і все дело в шляпі. Побувши у цій сфері півроку, дойшло, що ні одна праця легко недаться. Та мене ще більше це усе зацікавило ( зробити крутий кадр, дізнаватися якоїсь нової обробки, придумувати дизайн для зйомки).


P.S: впевнена, що це захоплення мене ніколи вже не відпустить. Круто кайфувати від своєї роботи. Бажаю усім, мати таку роботу від якої ви отримуєте задоволення


https://www.instagram.com/sanka_ph/