Як позувати вагітній?
В інтернеті можна знайти багато планів поз для позицій стоячи, сидячи, лежачи – але! Завжди є одне найголовніше правило, яке і визначає все це позування: видовжуватись! Якщо зрозуміти це правило, зникає потреба у вивченні позувань і з’являється така бажана свобода руху.

Отже, правило №1: видовжуватись! Спинка, шия, ніжки аж до кінчиків пальців повинні бути довгими. Сутулість і інше скрючення зовсім не личить дівчатам, а особливо вагітним

Правило 2: Руки. З руками завжди моделям найскладніше, а під час вагітності з’являється животик, і разом з ним бажання завжди тримати ручки на ньому. Але це не обов’язково)
Руками можна спиратися на спинку стільця, дивана. Можна поправляти волосся, це дуже природній для жінок рух, і чоловіки вважають його дуже сексуальним. Можна торкатися долонею до свого обличчя. Можна братися руками за одяг, кишеню джинсів, курточку або комір сорочки. Шукайте варіанти, ви вільні)

Правило 3: Пам’ятаємо про правило 1! У будь-якій позі пам’ятаємо про рівну спинку і довгу шию. Стопи ніг краще виглядають “на носочках” – і стоячи, і сидячи потрібно піднімати стопи на носочки.

Пам’ятаючи про ці правила, ви не заковуєте себе в певні плани позування, а вільно можете використовувати будь-які предмети інтер’єру, будь-який одяг і місце, і отримуєте свободу зробити свої унікальні фотографії, які будуть саме про вас, про вашу унікальну вагітність.

Красивих вам кадрів!
З любов’ю, ваш фотограф Ольга Бойчук