Подружка Нареченої?
Кожна Наречена мріє, щоб головне свято в її житті було неймовірним. Популярним є визначати Подружок Нареченої і підбирати їм наряди в одному стилі.
– Таке весілля виглядає продумано і стильно.
– Наречена в оточенні Подружок Нареченої, одягнених у сукні в однакових тонах – такі кадри завжди виглядають оригінально.\

Основні Правила при виборі нарядів для Подружок Нареченої:
1. Не затьмарювати наречену своїм нарядом
2. Гармонійно вписатись в атмосферу
3. Виглядати нарядно і красиво

Кольорова гамма:
Ні: Зразу слід відкинути чорне і біле. Існує думка, що білий колір є табу для дівчат на весіллі окрім Нареченої. Єдиний можливий варіант – білий брючний костюм у поєднанні із туфлями яскравого кольору. Також чорний колір, краще маленьке чорненьке плаття прибережіть для вечірки.
Так: Кольори суконь, які ідеально підійдуть: лавандовий, рожевий, персиковий, насичено-синій індиго, також не виходять з моди тканини срібних і золотистих тонів, а також пастельна кольорова гамма.

Силуети:
Ні: Дома залишаємо короткі і облягаючи фігуру плаття, варіанти з глибоким декольте чи ефектним розрізом до талії. Багатоярусні сукні, котрі нагадують торт, є прерогативою Нареченої. Модель, пошита із тонкого мережива або яка має прозорі вставки, також недоречна на чужому святі.
Так: Надавайте перевагу моделям класичного крою.

Принти:
Ні: Яскравим геометричним або абстрактним принтам.
Так: При виборі матеріалу на весілля краще вибрати матеріал без малюнка, підійдуть однотонні тканини, шовк, атлас, тонке трикотажне полотно. Із принтів допустимі делікатні флористичні узори, середньої величини квіти, досить спокійних відтінків.

Довжина:
Ні: Дуже короткі наряди і моделі із дуже довгим шлейфом залишаємо в гардеробі до наступного разу.
Так: На весілля вибираємо довжину до коліна або класичний варіант сукні, без зайвих деталей.

Аксесуари:
Ні: Багато біжутерії та прикрас.
Так: Достатньо зробити акцент – одна велика прикраса і дві-три менші, під стиль весілля. Це може бути крупна заколка для волосся. Клатч, підібраний в стилі плаття чи взуття.

І – Найкраща прикраса Подружки Нареченої – це безумовно її Посмішка і Хороший Настрій!