Підбірка Луків для Весняної Фотосесії

Підбірка Луків для Весняної Фотосесії

Підбірка Луків для Весняної Фотосесії

Весна – це завжди початок чогось нового, нові емоції, настрій, бажання втілювати нові ідеї та здійснювати мрії. Після зимових фотостудій це час відкривати сезон фотопрогулянок, весняних фото. Підбірка весняних луків допоможе тобі зорієнтуватись у виборі одягу для весняної фотосесії. А також сформує твій витончений смак. Адже саме переглядаючи такі надихаючі фото – ти зможеш потім з легкістю формувати свій гардероб, розумітимеш, як можуть поєднуватись кольори. Бо для справжньої леді – виглядати завжди витончено, зі смаком, – обов’язок. І для фото, і в житті.

Коли ти вибираєш одяг для фотосесії, важливим є наступні моменти:

– Перевага пастельним тонам.

– Якщо фотосесія проводиться ранньою весною – можна зробити акцент на одному яскравому кольорі.

– Для фото джинси завжди в моді, самий простий та ідеальний варіант.

– Допускається поєднання не більше 3 кольорів.

– Три місяці весни такі різні – тут ти можеш застати і холод, – пальто/сапожки, і мінливу погоду – плащ/туфлі, і травневе тепло – плаття/босоніжки.

– Гарно буде дивитись однаковий колір плаття і сумочки, плаща і туфель. А не як зазвичай сумка і туфлі в одному кольорі.

– Для фото краще використати взуття на підборах, навіть надто високих. Балетки краще зразу відставити в сторону. Вони незамінні дорогою на фотосесію, але в тебе має бути змінне взуття на підборах.

– Одяг доповнюється стильним макіяжем.

– Зачіска може бути природня, але волосся свіжим, легким, розвіватись від вітру. У стилі самої весни.

Гарного Настрою та Стильних Знімків!

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта