Фотограф Володимир Терлецький

ЦЯ СТОРІНКА ЗАСТАРІЛА ТА НЕ АКТУАЛЬНА, ПЕРЕЙДІТЬ В АКТУАЛЬНИЙ КАТАЛОГ, ТА ВИКОНАЙТЕ ПОШУК ФОТОГРАФА ЗА ПОТРІБНИМИ ПАРАМЕТРАМИ.


Володимир Терлецький
+380933794177
https://terletskyphoto.wixsite.com/original, https://www.facebook.com/phterletsky, https://www.instagram.com/ph_terletsky
Стрий, Львів, Київ
Професійний фотограф.Займаюсь фотографією з 2012 року.Знімаю у різних жанрах: портрет,лавсторі,сімейна та дитяча зйомки,зйомки вагітності. Є в наявності подарункові сертифікати,які станунь чудовим подарунком для близьких та рідних.
1) Замовили сімейну фотосесію.Усе пройшло класно,Володимир чудово ладить з дітьми.Під час зйомки панувала весела та хороша атмосфера, 2 години пролетіли як одна мить. В результаті отримали прекрасні фото та приємні спогади. Рекомендую!!!, 2) Заказывали семейную съемку, фотограф подошел к съемке ответственно и профессионально. Фотосессия прошла легко и дружелюбно, в результате чего мы получили качественные и красивые фотографии. Советую! Хороший человек и мастер своего дела!, 3) Приємний та хороший фотограф. Фотосесія пройшла в легкій та невимушенній обстановці. Фотографіям задоволена на всі 100%. Рекомендую!!!
1) Які місця для фотосесії ви б порекомендували (фотостудії, замки, парки і тд)?
2) Який термін віддачі?
3) Чи робите ви фотокниги?
4) В якому стилі Ви фотографуєте?
5) Чи є у перевірені візажисти, стилісти, перукарі? Якщо так то назвіть пару імен або ссилок на їх роботи щоб можна було глянути на їх роботи (якщо є посилання)., 6) Чи робите ви зйомку фото/відео з дрону?
7) Якою технікою проводиться фотозйомка?
8) Чи можете працювати закордоном?
9) Ви працюєте тільки по Україні (в яких регіонах)?
1) Усе залежить від виду зйомок. Для індивідуальних та ділових портретів ,фотосесії вагітних я б порадив зйомки у фотостудіях
для лавсторі та сімейних фотосесій я б рекомендував зйомки на вулиці та у парках.
2) Оригінали віддаю на наступний день. Оброблені фото від 7-10 днів.
3) Так
за бажанням клієнта
4) Основний напрямок у мене це портрет. Також проводжу сімейні
дитячі зйомки та фотосесії вагітних.
5) Так
6) Ні
“7) Nikon D 610. користуюсь обєктивами 35,50 та 85 мм.”
8) На даний момент ні.
9) Київ
Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!