Фотограф Володимир Наумчук

ЦЯ СТОРІНКА ЗАСТАРІЛА ТА НЕ АКТУАЛЬНА, ПЕРЕЙДІТЬ В АКТУАЛЬНИЙ КАТАЛОГ, ТА ВИКОНАЙТЕ ПОШУК ФОТОГРАФА ЗА ПОТРІБНИМИ ПАРАМЕТРАМИ.


Володимир Наумчук
+380733208044
Networks are not specified
Київ
2020 рік змусив нас остаточно змінити фокус в сторону онлайн, переоцінити позиціонування свого особистого бренду чи компанії. Перше з чим стикаються потенційні клієнти – це Ваш візуал, тому від того, наскільки якісно Ви себе презентуєте залежить, яке перше враження Ви складете. Рекламні макети, оформлення соцмереж, упаковка продуктів – це все точки контакту, які зчитуються за долі секунди і вже на цьому етапі людина приймає рішення – виконувати цільову дію, до якої Ви її закликаєте, чи ні. Якщо Вам потрібно підвищити довіру до власного бренду, покращити показники конверсії і перестати зливати бюджет на рекламу – почніть з якісної фотосесії. Один день роботи з професіоналом забезпечить Вас матеріалом на місяць вперед. Фотографія – це не просто красива картинка, це інструмент підвищення доходу.
1) Дуже чудова людина. Знає своє діло . Допомагає вільно себе почувати , не соромитись. В результаті чудовий матеріал Дякую !, 2) Я рекомендую фотографа Владимира. Мастер своего дела, с креативным художественным видением. Каждый кадр шедевральный. Уверяю, останетесь довольны., 3) Рекомендую!, 4) Рекомендую : стиль, харизма, професіоналізм !!!, 5) Рекомендую!!!, 6) легко проведений час та дуже кльовий результат!, 7) Обожнюю цього фотографа, він бачить те, чого не бачать інші!) , 8) Я не просто ценю его результат, а еще и грамотный подход к каждой съёмки. Этот человек способен тебя расслабить с полуслова и тем самым снять тебя так естественно, так тонко, что ты потом смотришь на свои фотографии и не перестаёшь восхищаться собой!, 9) Чудовий фотограф, з ним легко працювати. А ще він уважний до побажань клієнта, чим робить кожну фотографію варту уваги. Дякую, неодмінно спрацюємось ще раз!), 10) Володимир– талановитий фотограф і прекрасна людина.nФотосесія проходить дуже легко і невимушено. nВміє показати людині, що вона особлива і гарна через фотографію. nЯ подивилася на себе іншими очима. nОднозначно рекомендую! , 11) Працювати з Володимиром одне задоволення. Професіональний підхід, легкий у спілкуванні, запросто втілить у фотографіях всі ваші бажання. Рекомендую!, 12) Працювати з Володимиром одне задоволення. Професіоналізм, легкий у спілкуванні, персональний підхід до кожного клієнта. Рекомендую!, 13) Я в восторге от работы с Вовой и от фото, конечно ) Настоящий профессионал ! Чувсвовала с ним себя раскованно и свободно) Очень рекомендую !!!!, 14) Было круто сотрудничать, очень довольна результатом) Работать было
1) Чи є у перевірені візажисти, стилісти, перукарі? Якщо так то назвіть пару імен або ссилок на їх роботи щоб можна було глянути на їх роботи (якщо є посилання)., 2) Ви працюєте тільки по Україні (в яких регіонах)?
3) Розкажіть про свої улюблені жанри фотографії, 4) Чи підписується договір на надання послуг?
5) Що вас мотивує в житті в цілому і в фотографії зокрема?
6) Які місця для фотосесії ви б порекомендували (фотостудії, замки, парки і тд)?
7) Чи знімаєте ви відео?
8) Слайдшоу з фотографій?
9) Чи робите ви фотокниги?
10) Чому так дорого/дешево?
11) Чи потрібно вносити аванс і в якому розмірі?
12) Якою технікою проводиться фотозйомка?
13) В якому стилі Ви фотографуєте?
14) Чи можете працювати закордоном?
1) Так
2) ТІльки в Україні
3) Ретро,ретровейв
4) Так
5) Дружина
6) Сквери
7) НІ
8) Так
9) Так
10) Тому що купівельна спроможність покупця
11) Ні
12) Sony a7III
13) Гламурне фото
14) НІ
Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта