Фотограф Владислав Загарюк

ЦЯ СТОРІНКА ЗАСТАРІЛА ТА НЕ АКТУАЛЬНА, ПЕРЕЙДІТЬ В АКТУАЛЬНИЙ КАТАЛОГ, ТА ВИКОНАЙТЕ ПОШУК ФОТОГРАФА ЗА ПОТРІБНИМИ ПАРАМЕТРАМИ.


Владислав Загарюк
+380509348009
Networks are not specified
Львів, Київ, Чернівці
Вітаю Вас на своєму сайті! Фото-творчість – це захоплюючий процес, який займає практично весь мій вільний від основної роботи час вже 4 роки.       Основними і улюбленими жанрами є – портретна фотографія, на свіжому повітрі-в місті або на природі, а так само студійна художня портретна зйомка і жанр ню-арт. Важливим моментом крім самої зйомки для мене є обробка кадрів, я стежу за роботами відомих світу фотографами, завжди вчуся, беру індивідуальні уроки у професіоналів фотомистецтва, тому як нові методи та способи обробки дозволяють створити гарні незвичайні знімки, йти в ногу з часом. Але так як це процес творчий, і у кожного свій погляд і своє бачення світу, то роботи фотографів відрізняються, вони як різні художники не можуть написати один і той же пейзаж або портрет однаково.     Кращий спосіб оцінити фотографа – це подивитися на його портфоліо. І, що б не було написано в біографії фотографа, фотографії самі все про нього розкажуть. Найприємніші моменти – це коли те, що ти робиш, подобається людям. Коли вони бачать результат вашої спільної роботи і залишаються задоволені, що твоя праця дарує позитивні емоції, тому що в кожен кадр ти вкладаєш свою душу. Адже не дарма кажуть, що все, що зроблено руками людини, будь то глиняний глечик, вязана кофта, зшите плаття, несе частку тепла і позитивної енергії. Зображений момент життя на камеру і оброблений руками майстра я б теж відніс до цього, і думаю, всі фотографи зі мною погодяться.  Різниця між хорошим і середнім знімком – це питання кількох міліметрів, дуже маленька різниця. Але суттєва. Я думаю, що між фотографами немає великої різниці, зате дуже важливі різниці маленькі. (С) Анрі Картьє-Брессон (Henri Cartier-Bresson), фотограф
1) Роботи Влада вражають і захоплюють, тому уже два роки серед усіх фотографів обираю саме його. Він вміє захопити найважливіші та найпрекрасніші моменти. Раджу всім обирати саме його, адже Влад профі в своїй справі і віддається їй на повну.
[]
[]
Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!