Фотограф Olesya Pereverzeva

ЦЯ СТОРІНКА ЗАСТАРІЛА ТА НЕ АКТУАЛЬНА, ПЕРЕЙДІТЬ В АКТУАЛЬНИЙ КАТАЛОГ, ТА ВИКОНАЙТЕ ПОШУК ФОТОГРАФА ЗА ПОТРІБНИМИ ПАРАМЕТРАМИ.


Olesya Pereverzeva
+380969744262
Networks are not specified
Львів
Мене звуть Олеся Переверзєва і вже 3 роки я займаюсь професійними зйомками. Не важливо чи це буде ваша перша фотосесія чи чергова – все буде максимально комфортно і якісно. Пропоную різні види фотосесій – індивідуальні (включаючи бізнес портрет, фото для соц. мереж, фотосесії в ванні і тд.) – контент зйомка – сімейні – love story - вагітності – дитячі – розписка – хрестини – зйомки для брендів (одяг, взуття, аксесуари і тд.) Також роблю експресс фотосесії на вулиці 30 хв. – 500 грн В наявності є подарункові сертифікати. Радо допоможу на всіх етапах підготовки, від вибору локації до консультації по образу. Якість, швидкість і приємну атмосферу – гарантую https://www.instagram.com/olesya_pereverzeva_/
1) Дуже рекомендую Олесю nЧудовий фотограф, легкий у спілкуванні ) підтримає та допоможе втілити ваші ідеї, підкаже з локаціями та позуванням *nЗа час зйомки отримала задоволення від процесу та звичайно – фото дуже класно зловлені моменти, ракурси, настрій – прям ти на 100 %. nНе чекайте якогось ідеального моменту (схудну, помалююсь, зроблю зачіску, куплю нове плаття, чи зароблю мільйон .. ), кайфуйте і даруйте собі емоції тут і зараз ))
1) Яка кількість фотографій і які обробляються?
2) Який термін віддачі?
3) Які місця для фотосесії ви б порекомендували (фотостудії, замки, парки і тд)?
4) Ви працюєте тільки по Україні (в яких регіонах)?
5) Чи потрібно вносити аванс і в якому розмірі?
6) Якою технікою проводиться фотозйомка?
1) Віддаю всі вдалі фото в загальній обробці і кольорокорекції (від 60 шт) 10 фото на вибір клієнта в детальній ретуші
2) Оброблені фото віддаю через 3 тижні
3) Хороші студії у Львові: https://www.artstudiopassage.com/ https://www.facebook.com/fabrikphotostudio/
4) Львів
5) Оплата 100% після закінчення зйомки.
6) Canon
Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта