Фотограф Олександра Андрєєва

ЦЯ СТОРІНКА ЗАСТАРІЛА ТА НЕ АКТУАЛЬНА, ПЕРЕЙДІТЬ В АКТУАЛЬНИЙ КАТАЛОГ, ТА ВИКОНАЙТЕ ПОШУК ФОТОГРАФА ЗА ПОТРІБНИМИ ПАРАМЕТРАМИ.


Олександра Андрєєва
+380931627414
Networks are not specified
Вишневе, Київ
Вже майже 2 роки як я живу фотографією, і це для мене набагато більше, ніж просто хоббі. Мені подобається працювати з людьми, намагатися зазирнути трохи глибше та зробити той самий кадр, де ви будете собі не просто подобатся, а закохаєтеся у себе. Моя міссія – дарувати хороші емоції та ловити їх у обєктиві. Аби фотосет був не тільки задля хороших кадрів, а ви насолождувалися процесом! Ласкаво прошу до мене)
1) Це була моя перша, але точно не остання фотосесія. Все пройшло супер, у фото і відео я просто закохалась Рекомендую всім і кожному ❤️, 2) Заказывала фотосессию для сестры 13 лет) Очень переживала, потому что на моих фотосессиях с другими фотографами я чувствовала себя скованно и фотку получались так себе. Сестра переживала, что не сможет позировать и даже хотела отменить съемку. Но мы пошли и уже после 5 минут они с Сашей делали огненные фотки (и это я в прямом смысле, у нас было много бешеных идей)nnВсе время была с ними, так как было достаточно реквизита с собой. По этому видела весь процесс съемки и эмоции сестры. Еще раз хочу сказать спасибо Саше за прекрасное отношение, фотки и оперативность) Фото были в срок) Скоро сама планирую фотосессию и буду заказывать у неёnnТак что если хотите легкую, непринужденную, но с офигенными фотками фотосессию, то Саша – лучший выбор, “3) Дуже дякую вам за чудову роботу, фотосесія пройшла легко, невимушено, швидко та комфортно♥️ фото вийшли неймовірні☺️ обовязково звернуся до вас ще “, 4) Дуже задоволена фотосесією з Олександрою! Приємна атмосфера впродовж фотосесії та дуже гарний результат!, 5) Саша действительно профессионал своего дела. Фотографии с фотосета то и делаю, что ставлю себе в профили соц. сетей. На фотосессии помогла раскрепоститься и не стесняться камеры, никогда не думал, что буду иметь такие класснючие фотографии. С нашей последней встречи Саша заметно выросла в фотографии, поэтому новая фотосессия не за горами. Рекомендую!, 6) Класний фотограф, професійна робота, фото зроблені вчасно. Рекомендую!
1) Ви працюєте тільки по Україні (в яких регіонах)?
2) Що вас мотивує в житті в цілому і в фотографії зокрема?
3) Чи знімаєте ви відео?
4) Який термін віддачі?
5) Чи потрібно вносити аванс і в якому розмірі?
6) Яка кількість фотографій і які обробляються?
7) Якою технікою проводиться фотозйомка?
8) Чи можете працювати закордоном?
1) Я працюю в Києві та його околицях. Іноді буваю у Дніпрі
2) Я люблю творчість
завжди за якусь цікаву ідею
3) Так
але лише як бонус
4) 7 днів
5) Так
100 грн
6) Всі хороші кадри у моїй авторській обробці
10 портретів у ретуші
7) Nikon D610
Tamrom 24-70mm
8) Так
в арсеналі англійська
німецька та трохи китайська
Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!