Фотограф Яна Олійник

ЦЯ СТОРІНКА ЗАСТАРІЛА ТА НЕ АКТУАЛЬНА, ПЕРЕЙДІТЬ В АКТУАЛЬНИЙ КАТАЛОГ, ТА ВИКОНАЙТЕ ПОШУК ФОТОГРАФА ЗА ПОТРІБНИМИ ПАРАМЕТРАМИ.


Яна Олійник
+380958056046
Networks are not specified
Івано-Франківськ, Чернівці, Київ
Привіт! Якщо Ви шукаєте людину,яка зможе втілити в реальність Ваші творчі задуми,зберегти життєві моменти з друзями,коханими чи сім‘єю,то вітаю Вас,адже Ви маєте змогу познайомитись зі мною:) Instagram:oliynyk_photo,yana_oliynyk
Feedback is not specified
1) Чи є у перевірені візажисти, стилісти, перукарі? Якщо так то назвіть пару імен або ссилок на їх роботи щоб можна було глянути на їх роботи (якщо є посилання)., 2) Які місця для фотосесії ви б порекомендували (фотостудії, замки, парки і тд)?
3) Чи є у вас заміна на випадок форс-мажору?
4) Розкажіть про свої улюблені жанри фотографії, 5) Ви працюєте тільки по Україні (в яких регіонах)?
6) Чи підписується договір на надання послуг?
7) Що вас мотивує в житті в цілому і в фотографії зокрема?
8) Чи робите ви зйомку фото/відео з дрону?
9) Чи можна до весілля провести зйомку love-story?
10) Чи існують якісь акції, або знижки на фотозйомку весілля?
11) Чи знімаєте ви відео?
12) Який термін віддачі?
13) Слайдшоу з фотографій?
14) Чи робите ви фотокниги?
15) Чи є дозйомка в окремий день?
16) Чому так дорого/дешево?
17) Чи потрібно вносити аванс і в якому розмірі?
18) Яка кількість фотографій і які обробляються?
19) Весільні фотографії проходять додаткову обробку?
20) Ви працюєте з асистентом, навіщо він вам потрібен?
21) Скільки фотографій Ви робите протягом весілля?
22) Які місця Ви порадите для зйомки фото на весільній прогулянці?
23) Скільки часу знадобиться для фотосесії на весільній прогулянці?
24) До якого моменту триває фотозйомка весілля?
25) З якого моменту починається фотозйомка весілля?
26) Якою технікою проводиться фотозйомка?
27) В якому стилі Ви фотографуєте?
28) Чи можете працювати закордоном?
1) Я закінчила курси візажу,але не працюю в цій сфері.Вони були потрібні мені для того,щоб допомогти людині з вибором макіяжу на зйомці,для розуміння краси анатомії обличчя при студійній зйомці. Є візажисти,які мені подобаються своєю м‘ягкістю виконання макіяжу і я обов‘язково допоможу з вибором майстра! Пам‘ятайте,що на цьому не можна економити.Весілля буває раз в житті,тому вдалі фото певною мірою поєднані саме з вдалим макіяжем☝ Звертайтесь за всіма деталями за телефоном♥️
2) Усе залкжить від сезону проведення зйомки. Взимку атмосферно і затишно її проводити в студії,яка створює темачний декор та інтер‘єр. Влітку-це квіти. Я їх обожнюю! Поля,сади,парки…ідей,щоб зробити унікальну історію безліч! Затишні вечірні вулички,поважні замки,просторі луги,гори…це все слова,які можна втілити в реальність!
3) Так Коло друзів-фотографів завжди виручить:)
4) Я люблю все,чесно! Я не розумію,коли на різних курсах вчать: «Ти маєш обрати чітко жанр,напрям…». А хіба професіонал не повинен вміти зробити будь-яку фотографію? Ну хіба це буде макро зйомка і людина не буде мати потрібного об‘єктива,справді! Але я кайфую як від фото неба,так від фото закоханих пар! Мене це надихає! Я заряджаюсь позитивною енергією,яка живить кожну клітину мого тіла! Пейзажі,які вони бувають красиві!Адже наша планета неймовірна! Архітектура-це ж дар мови деколи зникає від того,ЯК ЛЮДИНА колись могла таке зробити! Сімейні фотосесії-це ж які бувають дітки прекрасні у поєднанні з батьками!Щиро та ніжно настільки,що хочеться кожному в цьому світі такого побажати:) Про це можна багато писати,але любити потрібно все…
5) Івано-Франківськ,Львів,Київ,Чернівці,Ужгород-мої улюблені міста! Я працюю всюди
6) Так
7) Знаєте,є речі про які ти говориш,а там в кожному слові-любов. Це про мене. Я займаюсь фотогрфією ще зі школи.До того я професійно займалась малюванням,а потім не вистачало часу…І появився він-фотоапарат.Я почала справді «малювати пікселями». Моє перше досягення-це перемога в конкурсі від Представництва ЄС в Україні,то була дорога в майбутнє. Пізніше були виставки в тепер уже рідному місті Івано-Франківськ. Я за фахом медик,але фото для мене це не просто ФОТО,а натхнення,краса,любов…В мене серце б‘ється,як в зайця від щастя,коли я бачу задоволених по вуха людей від МОЄЇ роботи!Це така мотивація,що не треба читати мільйони мудрих постів в інсті на цю тему! А потім появився мій новий фотоапарат,який подарувала мені близька людина,бо повірила в мій талант.Хіба це не мотивація,коли тобі ВІРЯТЬ? Це треба 1 раз відчути,щоб потім просто тримати в тонусі… Ця справов в мені не перестає любитися І не перестане Ніколи ♥️
8) Поки немає можливості! Але це мрія,а вони мають здатність здійнюватись
9) Так,це входить в ціну:)
10) Так,постійним клієнтам♥️
11) Поки вчусь
12) 2 тижні:) Віддаю роботу як найшвидше☝
13) Це не цікаво,краще відео)
14) Так. Але я надаю перевагу роздрукованим фото у відмінній якості,які красиво упаковані Взяли з собою,неважко,компактно,зручно!
15) Так.
16) Моя ціна-це ☝ праця не лише у день зйомки,але й час ПІСЛЯ; Обробка,завантаження,перевірка-це ГОДИНИ РОБОТИ,а це ЧАС:) Врахування того,ЧИМ я створюю Вашу історію:) крім любові до фото,то навчання,майстер-класи…адже вдало і професійно,цікаво відзняти не так просто;
17) Так За деталями звертайтесь за телефоном:)
18) Загальна кількість фото: Молодят +-300-400 З кожним гостем+загальні з усіма +-300-350
19) Звичайно! Кожне фото я віддаю з колірною корекцією. Фото молодят-це мистецтво,тому при крупних потребах вони проходять ще й ретуш:)
20) Буває,що так. Він потрібен для створення додаткового світла при потребі у приміщенні,для підтримки плаття молодої…
21) +-700-1000; Ви запитаєте чому так багато? Я стараюсь ставити себе на місце молодят.У такий день варто зробити ще фото з кожним гостем,це ж пам‘ять,а весілля буває раз у житті:)
22) Усе залежить від міста проведення свята. Я зустрічаюсь з молодями попередньо для обговорення плану нашої спільної роботи. Кожне місто України багате на парки,сади,архітектурні пам‘ятки…Додаємо фантазії,декору і вуаля!
23) 1-1,5год,не більше; Працюю легко та швидко:)
24) 1.До 1-го танцю молодят; 2.Або до завершення всіх традицій:)
25) З ранку нареченої:)
26) Canon 5D Mark lV
27) Я-це фотограф,якому подобається знімати все,бо я це обожнюю! Кожен фотограф повинен бути хорошим портретистом,бо з цього все починається:) Весілля,випускні,лав сторі,портрети,творчі зйомки-це моя стихія:)
28) Звичайно:)
Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!