Перший весільний танець: підбірка треків

Перший весільний танець: підбірка треків

Перший Весільний Танець: Підбірка Треків

Жодне весілля не обходиться без першого весільного танцю. Він є ефектною кульмінацією у святкуванні весілля. Це один з чарівних та незабутніх моментів, готуватися до котрого потрібно заздалегідь. Детальна підготовка весільної танцювальної композиції нареченого та нареченої – один із етапів загальної підготовки до весілля. Танець під романтичну мелодію у поєднанні з аплодисментами гостей – ця мить залишається у пам’яті надовго, особливо якщо танцювальна композиція продумана наперед і передає індивідуальний стиль молодят.

Коли і за скільки часу потрібно готувати весільний танець? У цьому питанні краще звернутися до хореографа, котрий допоможе поставити весільний танець, з урахуванням побажань, вибраної музики та стилю. Яким саме повинен бути перший весільний танець – залежить від обраної музики, вподобань. Але весільному танцю повинні бути притаманні – індивідуальність, неповторність, він повинен передавати всю красу романтичних почуттів нареченого та нареченої.

Для того, що вибрати музичну композицію для першого весільного танцю – слід довіритись власному смаку, пригадати важливі моменти ваших зустрічей, побачень, перший поцілунок. Можливо завдяки якійсь музичній композиції ви познайомились. Або у вас двох вже є ваша улюблена романтична пісня, під яку ви танцювали.

Готуватися до весільного танцю потрібно хоча б за 1-2 місяці до весілля. Потрібно хоча 2-3 заняття, щоб вивчити основні елементи танцю, і потім репетирувати його вдома. При створенні танцювальної композиції потрібно враховувати стилістику весілля, особливості вбрання наречених, а також величину самого танцювального майданчика.

Весільна церемонія – це одна із самий найкрасивіших подій, котра повинна відбутись в житті кожної людини. І перший весільний танець – особливий момент на кожному весіллі.

Чи це буде щось оригінальне, складна композиція для людей, котрі мають гарну хореографічну підготовку, чи простий танець із граційними рухами, – головне щоб при виконанні танцю у вас було море позитивних емоцій, котрі ви проявлятимете по відношенню один до одного! Тоді все обов’язково складеться!

А дана Підбірка Треків допоможе вибрати гарну музику, як для першого весільного танцю, так і для весілля:

1. Love Me Like You Do – Ellie Goulding

2. Adagio – Lara Fabian

3. One In a Million – Bosson

4. Anywhere  -Rita Ora

5. Despacito – Daddy Yankee ft. Luis Fonsi

6. Perfect Duet – Ed Sheeran ft. Beyonce

7. Chained To The Rhythm – Katy Perry

8. Rewrite The Stars – from The Greatest Showman Soundtrack

9. It’s a Beautiful Day – Tim McMorris

10. Umbrella – The Baseballs

11. Ti amo – Monica Bellucci, Adriano Celentano

12. Pardonne moi ce caprice d’enfant – Mireille Mathieu

13. Feel – Robbie Williams

14. Always – Bon Jovi

15. Mirrors – Justin Timberlake

Гарних Знімків та Незабутнього Весілля!

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!