Олександр Федюк та його мотивація в сфері фотографії

Олександр Федюк та його мотивація в сфері фотографії

Сьогодні в нас в гостях Олександр Федюк. Це людина, яка знає про фото точно більше пересічної особистості. Фото, його супроводжувало ще з самого дитинства. Найголовніше, що він опанував для себе в цій професії – це постійна практика. Тільки тоді вважає Олександр, можна досягнути успіхів в цій сфері та чогось навчитись. 

Традиційне питання – як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Все почалось ще в дитинстві. В мого батька був Зеніт і ми частенько виходили разом по-фотографувати, а після зйомки, зазвичай це було вечері закривались в спеціально обладнаній кімнаті і проявляли фото. Комерційною зйомкою я почав займатись десь 2000/2002 рік, коли в зв’язку з професійною діяльністю дизайнера виникла потреба в якісних фотографіях для виконання проектів. По професії я дизайнер, проте вже з часом зрозумів, що фотографія мені подобається більше.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло)

В мене 3 камери Sony 6300, Sony 3500, Nikon D7000. Оптики маю дуже багато різної, одна з них Lensbaby Composer 50мм 2,0F.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Арт ню – мене завжди надихала краса жіночого тіла. Це напрям фотографії, який дозволяє показати оточуючим моє бачення світу. Також займаюсь предметною зйомкою для реклами. Доволі часто знімаю весілля, що пов’язано з постійними поїздками по території України.

Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Якщо брати з останніх то це була комерційна зйомка в стилі ню. Все почалось з постановки моделі, вона стала на підвіконня в повний ріст обличчям до мене і я почав знімати в конторовому світлі. Все ніби добре, світло падає чудово ну і тут по-плану, вона має повернутись до мене спиною, проте вона різко розвертається і зістрибує з вікна. Я питаю, що трапилось,  вона показує пальцем за вікно де зібралася групка підлітків з витягнутими руками в яких виявились смартфони. Ми звісно за тих пару хвилин пережили багато емоцій.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Подобаються роботи Марка Главіано, Руслана Лобанова, Михайла Судакова.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Для мене перш за все і напевно найголовніше­ – це практика і ще раз практика. Ніхто не заставить і не навчить вас фотографувати, якщо ви не хочете.

Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Надзвичайно люблю подорожі Україною.

Чи часто знімаєте у фотостудіях? (Якщо так то яких?)

Можна сказати весь час і переважно у власній Studio-3, проте зараз студія тимчасово закрита через ремонтні роботи.

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

Поки що ні, саме вивчаю Україну, проте звісно маю бажання подорожувати Європою.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

На мою думку на даний час варто починати з бездзеркальної Sony 6300- 6500. Основна моя порада знімайте кожного дня, як варіант почніть проект 360. Пробуйте себе в різних жанрах, детальніше готуйтесь до кожної зйомки, плануйте всі аспекти (макіяж, аксесуари, декорації) і все у вас вийде.

Сьогодні був в нас в гостях Олександр Федюк

Фотограф: Луцьк, Львів, Одеса, Рівне

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!