Огляд фотостудій в місті Житомир за травень 2019 року

Огляд фотостудій в місті Житомир за травень 2019 року

Сьогодні ми розглянемо місто в якому ви точно знайдете прекрасні місця для фото і в цьому вам допоможуть статті Топ-місця для фотосесії в Житомирі. Проте головною ідеєю сьогоднішньої статті є Огляд фотостудій в місті Житомир.

Отже розпочнемо з Фотостудії № 1 GOODFRAME STAGE

Це інтер’єрна фотостудія простір, якої створений для втілення різних творчих ідей. Центр міста, фотостудія має 2 зали, 10 локацій, 100м2, вікна висотою 3,5м, професійне світлове обладнання, зона відпочинку, музика, чай, кава, вода, wi-fi. Мобільні декорації дозволяють урізноманітнити інтер’єр, завдяки чому кожна зйомка не схожа на іншу. Для того щоб зробити сімейні святкові фото, звертайтесь до вказаних контактів в профілі студії.

Ціна: 300 грн./год у будні дні. На вихідних 400 грн./год

Фотостудія № 2 SofiT

Це більше 150 м творчого простору та 2 просторних інтер’єрних зали з професійним світлом. Підходить під фото / відеозйомки і заходи (24/7). Вдень можна знімати з природним світлом, ввечері з імпульсним.

Ціна: 350 грн./год.

  • Зал Loft-Спальня

Це 4 діагональні фотозони: біла, темна, марокканський стиль і бетонна стіна. Модний диван, велике ліжко, 3 вікна і велике біле підвіконня.

  • Зал Classic + світла дитяча локація

Це творчий простір з внутрішньою та зовнішньою дитячої зоною. Світла зона – яскраві дитячі локації, гойдалки – це те, що можна побачити в даному залі. Про це ще не все, адже тут ще є Art зона – локація в класичному стилі, фактурна стіна з білою цеглою, підвісні гойдалки, звисаючі бронзові ланцюга і родзинка великі дерев’яні двері під старовину.

Більше інформації ви знайдете в профілі за вказаними контактами.

Фотостудія № 3 Figaro kids

Це сучасна студія з декораціями які змінюються в залежності від пори року і календарних свят. Фотостудія яка завжди наповнена людьми, так як у фотостудії знайдеться локація яка вам підійде. Фотостудія працює по сезонно.

Ціна: 350 грн./год.

Наступного разу поговоримо про фотошколи в місті Дінпро!

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!