Івано-Франківськ маленьке містечко де часто можна побачити багато архітектурних будівель та вуличок. Місто яке заворожує своїм затишком та атмосферою. Часто мешканцям міста здається, що вже немає місць  куди б вони не ходили. І це чудово, адже насправді в місті також є дуже багато фотостудій, які ми сьогодні оглянемо.

Розпочнемо в фотостудії Carpe Diem

Чарівні та стильні декорації — це те, що чекає на тебе в даній студії. Фотостудія має 2 зали: Світлий зал і Темний зал.

Світлий зал

Простора світла кімната, 2 великі вікна з видом на парк, декороване ліжко та камін, є дитяча зона, а також фотофони в трьох кольорах.

Темний зал

Business lounge, античне дзеркало, ванна (можна наповнити кольоровою водою).

Ціни 300/година

Також фотостудія порадує вас можливостями таким як оренда одягу, послуги візажиста, оренда обладнання та багатьма іншими послугами, які більш детально описані в профілі Carpe Diem.

Фотостудія 3×4

Це фотостудія яка не залишить вас байдужими. Над тим, щоб вам було комфортно та затишно буде працювати ціла команда. Також в даній фотостудії ви зможете зробити не тільки прексарні фото, але й фотокнигу як найкращу пам’ять про той момент.

Оренда студії вам обійдеться в 130 грн/год.

Фотостудія Червона шафа

Це фотостудія в якій є невелике приміщення, яке сезонно декорується та пропонується в якості локації для фотосесій. Студія має в наявності різні тематичні аксесуари та деталі для фотосесій. Використання всіх цих деталей входить в ціну оренди приміщення.

Фотостудія має 2 зали.  Ціни 450 грн/год два зали, 300 грн/год білий або чорний зал.

Білий Зал

Чорний Зал

 

Незабаром буде більше фотостудій!