Огляд фотошкіл у місті Львові за травень 2019 року

Огляд фотошкіл у місті Львові за травень 2019 року

Сьогодні поговоримо про величне місто Лева. Яке не боїться хвалитись своїми достоїнствами і активно заохочує місцевих жителів і туристів відвідати його. Приїхавши до Львова ви точно не поїдете без фото, а для того, щоб знайти місце в якому ви зможете зробити найкращі фото рекомендуємо до перегляду статтю “Найкращі місця для фотосесії у Львові”.  Проте найголовнішою нашою ціллю цієї статті є Огляд фотошкіл в місті Львів.

Розпочнемо ми з Фотошколи Модерн (напис)

Гасло даної фотошколи: “Фотографуй у будь-яких умова в день і уночі, в приміщенні та на вулиці, а головне при яскравому сонці чи в дощ – ти навчишся фотографувати.”

Фотошкола пропонує 2 фотокурси:

 • Фотокурс “Швидкий старт”

Ціна: 5,000 грн./год

Фотошкола LIGHTHOUSE

LIGHTHOUSE – це фотошкола сучасної фотографії нового формату. Незалежно від того, що для Вас фотографія – хобі чи професія, фотошкола допоможе Вам виробити власний стиль та перейти на новий рівень майстерності.

Навчальна програма у LIGHTHOUSE сформована таким чином, щоб за мінімум часу Ви отримали максимум знань та навичок. Особливий акцент фотошкола робить на практичних заняттях, під час яких Ви навчитесь працювати з людьми та використовувати можливості студійного і природного світла.

Фотошкола пропонуємо вам розглянути 3 курси:

Ціна:  2,200 грн./год.

Курс для фотографів, які хочуть значно покращити свої фото, а також для тих, хто бажає освоїти нову професію – дизайнера, ретушера.

 • Курс “Універсал”

Ціна: 3,100 грн./год.

Курс охоплює необхідні аспекти створення якісної фотографії, якими повинен володіти кожен фотограф: основи композиції, ретуш, обробка фотографій, студійна зйомка. Величезна увага надається знанням про світло та вмінню з ним працювати.

 • Курс “Базовий”

Ціна: 2,300 грн./год

Курс охоплює основні аспекти роботи з фототехнікою, світлом, моделями та композицією, а, також, уникнути типових помилок фотографів-початківців.

Львівська Фотошкола “Студія 111” заснована у 2009 році. З цього часу сертифікати про проходження курсів отримало понад 20 груп. Найкращі випускники пройшли тематичну практику, запрошені у Фотоклуб PHOTO111club.

Навчання у фотошколі проходить у наступних напрямках:

 • чотиримісячні курси підготовки фотографів: 25 занять у ранковій (11.00-13.00), денній (16.00-18.00) або вечірній групі (18.30-20.30) (програма) і 6 занять тематичної практики (програма) два рази в тиждень;

 • Літня / Зимова фотошкола 111: інтенсивний щоденний курс по 3 год.

 • кількаденні майстер-класи різних напрямків фотомистецтва;

 • індивідуальні заняття з навчання мистецтва фотографії;

 • кількаденні пленери у Карпати;

 • курси цифрової обробки зображень (вивчення програм Photoshop, Lightroom тощо).

 • Слухачем фотошколи “Студія 111” може стати кожен охочий львів’янин або гість нашого міста.

  • Курс Фотомистецтва

  Ціна:  650 грн./год

  Заняття проводяться два рази в тиждень у ранковий (11.00-13.00), денний (16.00-18.00) або вечірній (18.30-20.30) час. Загальна тривалість – 3 місяці.

  За більш детальною інформацією звертайтеся за вказаними даними в профілі студії!

  Наступного разу розгялнемо фотостудії у місті Вінниця

  Залиште свій коментар
  Коментарі
  Ім'я
  Електронна пошта